Magazin
05 Kas 2018 13:10 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:57

Ahmet Kural ima etti, Bircan Bali patlattı! İşte Sıla'nın birlikte olduğu kadın!

Beyaz TV kanalında sunucu Bircan Bali Ahmet Kural-Sıla kavgasında herkesi şaşkınlığa düşüren bir iddiada bulundu

Google Haberlere Abone ol
Ahmet Kural ile Sıla arasındaki dayaklı kavganın perde arkasından çıkanlar her iki ismin hayranlarına şaşkınlıktan şaşkınlığa sürüklüyor. Ahmet Kural bugün savcılığa ifadeye giderken haftasonunda yaptığı açıklamadaki imaları ile olayı bambaşka noktalara çekti. Ahmet Kural'ın ima ettiği 'şey'le ilgili bugün Beyaz TV sunucusu Bircan Bali ağızları açık bırakan bir iddiada bulundu ve isim de verdi. Dediğine göre mevzu bir kadın ve o kadın da bakın kim?

SILA'YA İLİŞKİN VAR MI DİYE SORMUŞ

Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programınra ortaya atılan iddialara göre Ahmet Kural Sıla'ya ayrılma sürecinde herhangi bir ilişkisi olup olmadığını sordu. Sıla önce cevap vermedi ama daha sonra ortaya atılan Okan Can Yantır ilişkisini doğruladı. Asıl kıyamet Ahmet Kural Sıla'ya bir kadından gelen mesajları görünce koptu.


SILA'YA GELEN MESAJLARI GÖRDÜ DELİRDİ
Kavganın perde arkasında Sıla ile ilişkisi olduğu iddia edilen o kadın Ziynet Sali çıktı. Sıla'nın şarkıcı Ziynet Sali ile görüşmesini istemeyen Ahmet Kural o gece Sıla'nın telefonundaki mesajları okudu ve çılgına döndü. Telefonu fırlatıp atan Ahmet Kural onunla görüşmeyeceksin diye bağırdı. İşte şiddete varan kavga o andan sonra çıktı.

SILA'NIN CİNSEL TERCİHİ
Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Sıla'nın cinsel tercihi ve Ziynet Sali'yle olan ilişkisine dair sunucu Bircan Bali şu şok ifadeleri kullandı:

-Söylemeyeceğim birşeyler var. Ama herkesin cinsel hayatına saygı duyduk; dedik ki bizim gözümüze sokmayın da kapalı kapılar arkasında ne yapıyorsanız yapın...

BU SAPKINLIK...
-Bir sapkınlık, cinsel eğilimi farklı bir durum... Daha ne kadar açık konuşalım bilmiyorum. Kapalı kapılar arkasında mı yaşamış güzel kardeşim, biz duymuş muyuz duymamışız, sen bir kadını dövemezsin.

AHMET KURAL'IN İMASI

Ahmet Kural, Sıla'nın 'beni yerlerde sürükledi, kafamı duvarlara vurdu' iddiaları sonrasında yaptığı ilk açıklamada sadece Sıla'yı kollarından tuttuğunu öne sürmüştü. Kamuoyundan gelen reaksiyon çok büyük olunca Ahmet Kural haftasonu bir açıklama daha yaptı ve olayı bambaşka bir boyuta taşıdı.

Ahmet Kural instagram hesabına koyduğu açıklamasında Sıla'dan özür diliyormuş gibi yaparak kendisine yönelen öfkeyi bir gizeme yöneltti. Açıklamasının ikinci paragrafında Sıla'yla ilgili şu imada bulunuyordu: -Ne olursa olsun böyle bir olayın tarafı olduğum için başta Sıla olmak üzere tüm kadınlardan özür diliyorum. O gece benimle paylaştığı şeyleri itidalli bir şekilde karşılayabilmeliydim. Bu ilişkiye ve Sıla'ya karşı saygımdan, bizi sevenlerin bu ilişkiye verdiği değere hürmetimden, olayın detaylarını resmi makamlar dışında paylaşmayacağım.

Ahmet Kural ve Sıla'nın kavgasının perde arkasına dair 'çarpık' iddialar işte bu satırlardan sonra başladı. Magazin medyasında Sıla'nın cinsel tercihi sorgulanmaya başlarken, Ahmet Kural'ın savcılık ifadesi merak konusu. Zira ünlü aktör 'olayın detaylarını sadece resmi makamlara aktaracağını' belirtmişti.