Medya
25 Tem 2021 10:08 Son Güncelleme: 25 Tem 2021 10:21

Ahmet Hakan’dan Selvi Kılıçdaroğlu değerlendirmesi! ‘En hüzünlendirici bölüm acı kahkahalarıydı’

Ahmet Hakan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun Armağan Çağlayan ile yaptığı söyleşiye değindi ve dikkat çeken ifadeler kullandı.

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun Armağan Çağlayan ile yaptığı söyleşiye işaret ederek, "Acı kahkahalar... Acı kahkahalar... Acı kahkahalar... Röportajın en hüzünlendirici bölümü burasıydı" dedi.

“TENEZZÜL ETMİYOR…”

"Armağan Çağlayan, muhteşem bir söyleşi yapmış CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’yla... Baştan sona izledim röportajı. Hiç sıkılmadan” diyen Hakan, devamında “Sorular, cevaplar... Hepsi gayet iyiydi. Selvi Hanım’la ilgili saptamalarım şöyle: Çok hakiki bir insan. Yapmacıklığa asla prim vermiyor. Eşinin her söylediğine katılmadığını söyleyecek denli özgüvenli... Hiç politika yapmıyor. Gayet dobra. Gayet doğrudan konuşuyor. 'Hazır röportaj veriyoruz, araya bir iki siyasal mesaj sıkıştırmak gerekir' falan demeye tenezzül etmiyor” ifadelerini kullandı.

Sonrasında Ahmet Hakan, sözlerine şöyle devam etti:

“Röportajda en ilgimi çeken bölüme gelince... Armağan Çağlayan soruyor: 'Seçim sonuçlarının belli olmaya başladığı akşamlar sizin evde nasıl geçiyor?' Selvi Hanım, 'Bazen üzülüyoruz, bazen seviniyoruz' diye genel geçer bir yanıtla başlıyor ve ardından da bombayı patlıyor: 'Gerçi çok fazla sevinemedik şimdiye kadar... O da ayrı...' Acı kahkahalar... Acı kahkahalar... Acı kahkahalar... Röportajın en hüzünlendirici bölümü burasıydı.”

Yazının tamamı için tıklayın.