Politika
13 Ara 2019 14:25 Son Güncelleme: 13 Ara 2019 14:30

Ahmet Davutoğlu'ndan ilk tweet! AK Parti'yi etiketledi!

Ahmet Davutoğlu tanıtım toplantısının hemen ardından partisinin ilk tweet’ini alıntılayarak “Hayırlı Cumalar” dedi. Tweet’te AK Parti, CHP, MHP, HDP, İYİ Parti ve Saadet Partisi etiketlenerek "güneş gözlüklü surat" emojisi kullanıldı.

Ahmet Davutoğlu'ndan ilk tweet! AK Parti'yi etiketledi!

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, kurduğu Gelecek Partisi için yasal başvuruda bulunmasının ertesi günü Ankara Bilkent Otel'de gerçekleştirilen programda yeni partisini tanıttı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı olarak ilk konuşmasını yapan Davutoğlu bağırmaya değil çözüm üretmeye geliyoruz mesajını vererek şunları kaydetti:  "Arkadaşlarımızla birlikte tarihin ve milletimizin önündeyiz. Bütün baskılara ve oluşturulmaya çalışılan korku atmosferine rağmen ülkemize müreffeh bir gelecek çizmek için bir araya geldik."

Davutoğlu ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Paylaşımında yeni partisinin paylaşımını alıntılayan Davutoğlu'nun paylaşımında AK Parti detayı dikkat çekti.


AK Parti’den ihraç edilmek istenirken istifa eden eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, kurduğu Gelecek Partisi'nin ilkelerini Ankara’daki bir otelde açıkladı.