Spor
17 Oca 2022 15:19 Son Güncelleme: 17 Oca 2022 15:41

Ahmet Çakar'dan olay iddia! 'Galatasaray yönetiminde cinsi sapık var' dedi, RTÜK'ten özür diledi!

Galatasaray - Hatayspor maçı sonrası yorumlarda bulunan Ahmet Çakar çok ilginç bir iddia ortaya attı. "Galatasaray yöneticilerin en az 1 tanesi cinsi sapık" dedi ve ispat edeceğini söyledi.

Süper Lig'in 21. haftasında yeni teknik direktör Torrent ilk sınavına çıktı. 6 gol, 2 penaltı ve 1 kırmızı kartın çıktığı karşılaşmayı Hatayspor kazandı. Galatasaraylı taraftarların Burak Elmas'ı istifaya davet ettiği maç sonrası sosyal medya adeta karıştı. Maçın önüne geçen farklı bir olay daha vardı. Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Galatasaray yöneticilerinden Işıtan Gün hakkında olay yaratacak bir iddia ortaya attı. Çakar canlı yayında, "Galatasaray yöneticilerinden en az 1 tanesi sapık. Bunu ispat ederim. RTÜK'ten özür diliyorum ama hepsini ispatlarım" dedi. Türkiye'nin konuştuğu bu iddia gündeme kısa süre içinde oturdu.

İŞTE O TWEETLER

Çakar, "Bizim gibi feleğin çemberinden geçmiş adamlar bu yazılanın ne anlamana geldiğini anlar. Bir herif, adı Işıtan Gün, kendisini hiç tanımam. Burak Elmas utanmadan bu şahsı Galatasaray' nasıl almış?" açıklamasını yaptı.

"RTÜK'TEN ÖZÜR DİLİYORUM"

Ahmet Çakar sözlerine, "RTÜK yetkilileri ve Türk ailelerden özür dileyerek sözlerime başlıyorum diyerek ekrandaki bu tweeti açıkladı. Çakar, "Şimdi size burası bir kahve olsaydı size çok güzel bir fıkra anlatırdım da burası müsait değil. Bunlar rezalet. Lan oğlum, Işıtan Gün müsün nesin, hep senin aklın buralarda mı? Sen nasıl bir adamsın. Bu herifte cinsi bir sapma var." dedi.

"BENİ MAHKEMEYE VER"

Işıtan Gün'ün bir zamanlar attığı bu tweet hakkında da konuşan Çakar, "Beni mahkemeye ver. Kadına şiddet uygulamak isteyen bir vasıfsız özelliği var burada. Adamı bile dövemezsin de bu rezalet. Bu şuursuz, bu sıkıntılı adam için tüm herkesten özür diliyorum." ifadelerini kullandı.

BURAK ELMAS SANA LANET OLSUN

Çakar sözlerine Burak Elmas'ı eleştirerek devam etti. Çakar, "Böyle bir adamı, bu tarz yaklaşımlarda bulunan bir adamı nasıl yönetimine alırsın. Burak Elmas sana lanet olsun. Sen sportif bir hainsin. Burak Elmas ve ikisi istifa edeceksiniz" dedi.