Televizyon
17 Oca 2012 15:11 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 13:14

AĞIZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER EDİLDİ! KUZEY'İN KARISI İSYAN ETTİ!

Simay'ın Kuzey'e yaptıklarının acısını Hazar Ergüçlü'den çıkaran Kıvanç Tatlıtuğ hayranlarından tehdit mesajları.

Kuzey Güney dizisinde Kuzey’i zorla nikâh masasına oturtan Simay’ı canlandıran Hazar Ergüçlü, sanal âlemde Kıvanç Tatlıtuğ hayranlarından küfürlü mesajlar alıp tehdit edildi.


Bir zamanlar Yeşilçam’ın ‘kötü adamı ’Erol Taş’a taş atan insanların torunları dedelerini aratmıyor! Yıllar önce Kurtlar Vadisi’nin fenomen karakterlerinden Çakır’ın ölümünün ardından gıyabi cenaze namazı kılan fanatik er şimdi de Kuzey Güney dizisinde Kuzey’i zorla nikâh masasına oturtan Simay’a taktılar! Dizide Kuzey’i canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ’un hayranları, Simay’ı oynayan Hazar Ergüçlü’yü sanal âlemde mesaj yağmuruna tutuyor.

TATLITUĞ HAYRANLARINA MESAJ

Simay’ın Kuzey’e yaptıklarının acısını Hazar Ergüçlü’den çıkaran Kıvanç Tatlıtuğ hayranları Kıbrıslı genç oyuncuya internet üzerinden küfürlü mesajlar yolluyor. Bir süre önce küfürlere tehdit mesajları da eklenince çileden çıkan Ergüçlü, yine internet üzerinden Tatlıtuğ hayranlarına mesaj yolladı: “Dizilerdeki karakterler ve olaylar gerçek değildir. Ayıktırayım dedim! Büyük bir kısım insan algılayamayacak ama olsun açıklama yapma gereği duydum...”