Afilli Aşk'ın Ayşe'sinden +18'lik pozlar! Dekolteyi abartınca...

Kanal D ekranlarının sımsıcak, romantik komedi dizisi Afili Aşk ilgiyle takip ediliyor. Dizinin konusu kadar oyuncu kadrosu da seyirciden tam not aldı. Özellikle Ayşe Özkayalı karakterine hayat veren güzel oyuncu Burcu Özberk bu dizi ile büyük çıkış yaptı.

Afilli Aşk'ın Ayşe'sinden +18'lik pozlar! Dekolteyi abartınca... - Sayfa 1

Kanal D'nin yaz sezonunda başlayan ve aşk kokan senaryosu ile daha ilk bölümden seyirciyi içine çeken dizisi Afilli Aşk, çarşamba akşamlarının ekran yıldızı. Reyting listelerinde de zirvedeki yerini koruyan dizi ilgiyle takip ediliyor.

118
Afilli Aşk'ın Ayşe'sinden +18'lik pozlar! Dekolteyi abartınca... - Sayfa 2

Dizinin başarılı olmasında konusu kadar başrol oyuncularının da etkisi büyük. Özellikle dizide Ayşe Özkayalı karakterine hayat veren güzel ve genç oyuncu Burcu Özberk en dikkat çeken isimlerden. 

218
Afilli Aşk'ın Ayşe'sinden +18'lik pozlar! Dekolteyi abartınca... - Sayfa 3

Güneş'in Kızları dizisi ile tanınan oyuncu Ayşe karakteri ile tam bir çıkış yaptı hayran kitlesini neredeyse ikiye katladı. Hal böyle olunca diziyle birlikte popülerliği de artan genç isim daha yakından takip edilmeye başladı.

318
Afilli Aşk'ın Ayşe'sinden +18'lik pozlar! Dekolteyi abartınca... - Sayfa 4

İnstagramı en aktif kullanan isimlerden biri olan Burcu Özberk'ın 4.1 milyon takipçisi var. Her paylaşımı takipçileri tarafından ilgiyle takip ediliyor ve binlerce yorum, beğeni alıyor. Güzel oyuncunun son paylaşımları ise takipçilerini ikiye böldü.

418