Magazin
03 Ara 2014 11:53 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 16:57

Adriana Lima'ya Acun'u sordular! "Türkiye ikinci evim!"

Victoria's Secret defilesinin podyum arkasına giren Anadolu Ajansı, Adriana Lima'ya Acun Ilıcalı'yla aşk yaşadığı iddiasını sordu.

Acun Ilıcalı’nın Brezilyalı manken Adriana Lima ile aşk yaşadığı ve evleneceği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Anadolu Ajansı muhabiri İnci Gündağ, bu iddiayı Adriana Lima'ya sordu. Güzel manken ise yanıt vermeyi reddetti. Diğer yandan, Türkiye'yi çok sevdiğini anlatan Adriana Lima, "Türkiye ikinci evlerimden birisi diyebileceğim bir yer gerçekten" dedi.

Dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria's Secret'ın moda şovu bu yıl ilk kez İngiltere'nin başkenti Londra'da yapıldı.

AA ekibi, defile öncesinde sahne arkasına girerek, modellerin şova hazırlık sürecini fotoğrafladı. AA ekibi, 25 makyöz ve 25 saç stilistinin dünyaca ünlü defile için hazırladığı modelleri görüntüledi.

Sahne arkasında AA muhabirine konuşan Adriana Lima, "Defile ilk defa Londra'da düzenleneceği için hepimiz çok heyecanlıyız. Bunun için Londra'dan daha iyi başka bir yer düşünemiyorum çünkü modanın başkentindeyiz" dedi.

ACUN İDDİASINA CEVAP VERMEK İSTEMEDİ
Türkiye hakkında konuşan Brezilyalı model, Türk mutfağını ve kültürünü çok sevdiğini dile getirdi. Lima, Türk basınında kendisiyle ilgili yer alan iddialara ise yanıt vermeyi reddetti.

"TÜRKİYE İKİNCİ EVİM"
Adriana Lima daha sonra Türkiye ile ilgili şunları söyledi;

"Türkiye çok güzel bir ülke. Gittiğimde herkes çok sıcak karşılamıştı beni. Türkiye ikinci evlerimden birisi diyebileceğim bir yer gerçekten. Tekrar gitmeyi çok isterim"