Adriana Lima'dan corona virüs mesajı

Top model Adriana Lima, dünyayı kasıp kavuran corona salgınıyla ilgili dikkat çekici bir paylaşım yaptı.

Adriana Lima'dan corona virüs mesajı - Sayfa 1

Tüm dünya corona virüs salgınının etkisi altında. Çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği salgın milyonlarca kişinin günlük yaşamını da etkiledi. Aralarında Tom Hanks ve eşi Rita Wilson ile Olga Kurylenko'nun da bulunduğu çok sayıda kişinin de bu virüse enfekte olduğu ortaya çıktı. Bazı ünlüler de bu konuda halkı bilinçlendirmek ve önemli ayrıntılar konusunda farkındalık yaratmak için çaba harcıyor. En çok kullandıkları mecra da sosyal medya.

110
Adriana Lima'dan corona virüs mesajı - Sayfa 2

Tüm dünya corona virüs salgınının etkisi altında. Çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği salgın milyonlarca kişinin günlük yaşamını da etkiledi. Aralarında Tom Hanks ve eşi Rita Wilson ile Olga Kurylenko'nun da bulunduğu çok sayıda kişinin de bu virüse enfekte olduğu ortaya çıktı. Bazı ünlüler de bu konuda halkı bilinçlendirmek ve önemli ayrıntılar konusunda farkındalık yaratmak için çaba harcıyor. En çok kullandıkları mecra da sosyal medya. Corona virüs konusunda takipçilerine mesajlar veren ünlülerden biri de Adriana Lima.

210
Adriana Lima'dan corona virüs mesajı - Sayfa 3

Lima bir paylaşımında "Genç ve sağlıklı insanların mağazalardaki her şeyi satın almadan önce en riskli olan yaşlıları göz önüne almaları konusunda uyardı. Lima "Lütfen birbirimize daha fazla farkındalık ve sevgi gösterelim" diye yazdı.

310
Adriana Lima'dan corona virüs mesajı - Sayfa 4

Lima bir başka paylaşımında da bir koltuk fotoğrafı paylaşarak "Yaşlılarımız hayatlar kurtarmak için savaşa çağırdılar. Biz de onların hayatlarını kurtarmak için kanepede oturmaya çağrılıyoruz. Bunu yapabiliriz" yazdı.

410