Reklam PR
15 Kas 2019 10:29 Son Güncelleme: 19 Kas 2019 10:31

Adore Oyuncak, 44 Kedi oyuncaklarını çocuklarla buluşturuyor!

Müzik ve arkadaşlık dolu hikayeleriyle çocukların sevgisini kazanan 44 Kedi’nin sevimli kahramanları çizgi filmden sonra oyuncaklarıyla da çocukların dünyasını renklendirmeye geliyor.

İyi kalpli kediler Lampo, Milady, Pilou ve Köfte’nin maceralarını anlatan ve Temmuz ayından itibaren Cartoon Network’te ekrana gelen 44 Kedi’nin birbirinden sevimli oyuncakları Adore Oyuncak aracılığıyla raflarda yerini alıyor.

44 Kedi karakterlerinin figürleri ve peluşlarından oluşan oyuncak setleri çocuklara, herkesin yardımına koşan kedilerin iyiliksever dünyasını paylaşma ve “Buffy Kediler” müzik grubuna eşlik etme şansı verecek. Aksesuarlar ve araç setleri ile zenginleştirilen oyuncaklar, çocukların kendi maceralarına çıkmaları için ilham olacak. 

Eğitici mesajları ve güldüren sahneleriyle öne çıkan 44 Kedi’nin oyuncakları da hem ailelerin hem de çocukların kalbini kazanacak.

Winx Club’ın yaratıcısı Rainbow Stüdyosu tarafından yaratılan 44 Kedi, 2-6 yaş arası okul öncesi çocuklara hitap ediyor. Müzikleriyle de çocukların hayal dünyasına dokunan seride yer alan şarkılar İtalya’nın ünlü çocuk şarkı yarışması Zecchino D’Oro’nun arşivinden seçilmiş. 

İtalya’da Rai Yoyo kanalında muhteşem bir başlangıç yapan 44 Kedi, kanalın en çok izlenilen çizgi filmi olmasının yanı sıra İtalya’da tüm zamanların en çok izlenen ilk 5 çizgi film arasında yer alıyor.