Reklam PR
16 Ağu 2018 14:05 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:48

AdMatic ve Türk Telekom iş birliği yaptı!

Türk lirası karşısında dövizin arşa uzana yolculuğu, kimi şirketlerin içe dönük yatırımlar yapmasını kaçınılmaz hale getiriyor

AdMatic ve Türk Telekom iş birliği yaptı!
ABD kaynaklı platformlar için ayırdığı reklam bütçesini kesen Türk Telekom da bunlardan biri. Reklam bütçesini yerel piyasaya yatırmayı tercih eden Türk Telekom, bundan sonra AdMatic ile birlikte çalışacak.

Admatic Grup’u hepimiz yakından tanıyoruz. Google AdSense karşısındaki en güçlü yerel rakiplerden biri olan dijital reklam ağı, 4 yıldır oldukça çetin şartlarda rekabet ediyor. Şu an 4 binin üzerinde yayıncı ile çalışan Admatic’in Türk Telekom ile anlaşmalarından sonra, yerel piyasada daha çok güçleneceği kesin. Şirketin Grup Kurucu Ortağı Tansel Okan, yakın gelecekte global sektörde de söz sahibi olmak istediklerini belirtirken, Türk Telekom ve AdMatic iş birliğinin de hedefleri açısından büyük bir artı olacağını ifade etti.

Yapılan iş birliğiyle birlikte artık AdMatic reklamlarını yayınladığınız sitelerde veya AdMatic yayıncısı sitelerde Türk Telekom’a ilişkin ürün ve servislere dair daha çok reklamın bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Ayrıca ülkemizdeki Google AdSense tekelinin elindeki pastayı bölmek adına AdMatic’in başarılı bir yayın ağı olduğunu da kayda geçmek gerekiyor.