Acun Ilıcalı'ya sinirlenen Nagihan Karadere kötü haberi verdi: Ailem dahi bilmiyordu...

Acun Ilıcalı 'Survivor Panorama’ programında Nagihan Karadere'nin sözlerine tepki gösterdi. Ilıcalı, "Nagihan hangi özelliğiyle birinci olacaktı, ben çözemedim” demişti. Bu açıklamaya çok üzüldüğünü belirten Nagihan Karadere kanser olduğunu açıklayarak herkesi şoke etti.

Acun Ilıcalı'ya sinirlenen Nagihan Karadere kötü haberi verdi: Ailem dahi bilmiyordu... - Sayfa 1

Nagihan Karadere Nisa'nın şampiyonluğu sonrası Survivor'a sert ifadeler kullandı. Geçtiğimiz günlerde de yarışmanın sahte olduğunu ve kimsenin Survivor'a gitmemesi gerektiğine dair açıklamalarda bulunan Survivor Nagihan!a Acun Ilıcalı'dan sert tepki geldi.

117
Acun Ilıcalı'ya sinirlenen Nagihan Karadere kötü haberi verdi: Ailem dahi bilmiyordu... - Sayfa 2

Ilıcalı, hem yeni sezon için bilgilendirmeler yaptı hem de Nagihan Karadere'nin açıklamalarına cevap verdi. Nagihan'ın söylediklerini asla kabul etmediğini söyleyen Acun ılıcalı, Nagihan Karadere için şu açıklamayı yaptı:

217
Acun Ilıcalı'ya sinirlenen Nagihan Karadere kötü haberi verdi: Ailem dahi bilmiyordu... - Sayfa 3

"Nagihan hanım sağ olsun çok bozuldu Survivor'da birinci olamadı diye. Mesela Nagihan hangi özelliğiyle birinci olacaktı ben onu çözemedim."

317
Acun Ilıcalı'ya sinirlenen Nagihan Karadere kötü haberi verdi: Ailem dahi bilmiyordu... - Sayfa 4

Survivor 2022 AllStar'da yarışan Nagihan Karadere'ye Acun Ilıcalı'nın sözleri sorulunca yarışmacı şoke eden gerçeği açıkladı.

417