Gündem
04 Şub 2021 12:53 Son Güncelleme: 04 Şub 2021 13:02

Acun Ilıcalı'nın manevi annesi hayatını kaybetti

Tv8'in patronu Acun Ilıcalı, uzun yıllardır birlikte çalıştığı Esat Yontuç'un annesinin vefatıyla sarsıldı. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından acı haberi duyurdu ve duygusal bir veda mesajı yayınladı.

Google Haberlere Abone ol

Uzun yıllardır Acun Ilıcalı ile çalışan ve aynı zamanda çok yakın arkadaşı olan genel koordinatör Esat Yontuç'un annesi hayatını kaybetti. Acun Ilıcalı, kendisine çok yakın gördüğü Emel Yontuç'un ölümüyle ilgili sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayınladı.

Acun Ilıcalı, acı haberi sosyal medya hesabından böyle duyurdu:

"Sen sadece Esat’ın annesi değil, dünyadaki bir melektin, en zor zamanımda omzuma kondun, evine aldın, benim hayata tutunmama vesile oldun. O evde bana gösterdiğin şefkati asla unutmayacağım. Seni hep kızlarıma örnek göstereceğim. Sen benim canım Emel teyzemsin... Nur içinde yat, hep aklımda olacaksın. Mekanın cennet olsun..."

"SENİ ÇOK ÖZLEYECEĞİZ"
Esat Yontuç'un eşi Hande Gülşen Yontuç ise sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa "Emel annemizi kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Seni çok seviyoruz Esathan'ın bir tanecik babaannesi. Seni çok özleyeceğiz" notunu ekledi.

ARKADAŞLIKLARI ÇOCUKLUKLARINA DAYANIYOR
Acun Ilıcalı ve Esat Yontuç'un arkadaşlıkları çocukluk yıllarına dayanıyor. Hatta yıllar önce anne ve babasını trafik kazasında kaybeden Ilıcalı uzun bir süre Yontuç'un evinde kalmış. Arkadaşlıkları iş arkadaşlığına dönüşen Esat Yontuç ve Acun Ilıcalı, uzun yıllardır birlikte çalışıyor.