Medya Günlüğü
23 Mayıs 2012 13:54 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 13:41

ACUN ILICALI'DAN ULUSOY'LARIN DÜĞÜNÜNE MÜTHİŞ SÜRPRİZ

Milliyet.com.tr yazarı Cadde'deki hayalet Acun Ilıcalı'nın Ulusoylar'ın düğününde yaptığı muhteşem sürprizi açıkladı.

Google Haberlere Abone ol

ACUN’DAN MUHTEŞEM SÜRPRiZ!

Saffet Ulusoy’a en eğlenceli sürprizi Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan Acun Ilıcalı yaptı. Esat Yontuç’la denizin içine kurulmuş bir masaya oturan Ilıcalı, esprileriyle davetlileri  kahkahaya boğdu...

Geçen cuma Çırağan Sarayı‘nda dikkat çekici bir düğünle evlendi Saffet Ulusoy. Tuvana Büyükçınar Demir ve A46 ekibinin organize ettiği akşam kusursuzdu. Tüm duvarlara yansıtılan kar görüntüleri ve yaratılan bembeyaz atmosferde kendimi bir ‘masal diyarı’nda gibi hissettim.

Gelin ve damada en eğlenceli sürprizi Acun Ilıcalı yaptı. Survivor’ın çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan Ilıcalı ve Esat Yontuç bir anda smokinleriyle dev ekranda belirdi. “Bizim masamız biraz uzakta, bu Haluk Başkan’ın işidir kesin, bizi en köşeye atmış” dedikten sonra denizin içine kurulmuş bir masaya oturdular. Acun Survivor yarışmacılarını da masaya davet etti ve bu arada adada her gün giyilmekten perişan olmuş kıyafetleriyle gelen yarışmacılara “Çok şıksınız” diyerek dalgasını da geçti. Hepsi Saffet ve  Özlem’e sırayla mutluluk diledikten sonra, Acun düğün mönüsünü (!) açıkladı: “Hindistan cevizi suyu ve hindistan cevizi! Afiyet olsun arkadaşlar!”

Smokin altı şort mayo!

Tüm Türkiye’yi ekran başına kilitleyen Survivor ahalisini böylesine esprili bir videoda izlemek bütün salonu kahkahaya boğdu. Ilıcalı ve Yontuç son konuşmalarını yapmak üzere ayağa kalkınca bu kez smokin ceketlerinin altındaki şort mayolarını gördük ve bir kahkaha tufanı daha koptu! Gerçekten çok sempatik ve etkileyici bir sürprizdi.

Geceden aklımda kalan bir başka detay da Ferhat Göçer‘in sahnesine çıkan Şahan Gökbakar’ın başarılı performansıydı. Aldı gitarı eline, hem çaldı, hem söyledi, Allah bazı kullarına yeteneği bol keseden dağıtıyor yeminle!

Son olarak sahneye çıkan Serdar Ortaç, her zamanki gibi muhteşemdi, yüzlerce davetli bir anda sahnenin önüne toplandı, şarkılar hep bir ağızdan gümbür gümbür söylendi. Ortaç’a “Yıldız havası yok, ikinci sınıf şov yapıyor” diyenler hemen en yakın hastaneye başvursun zira gözlerinde ve kulaklarında ciddi hasar olması lazım!