Acun Ilıcalı'dan Survivor'da Hull City sürprizi! Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor'da büyük ödül mücadelesi ekrana geldi. İki aşamalı olarak gerçekleştirilen ödül oyununda ikinci gün de geride kaldı. Üç eleme adayını çıkaran takımlar, beklenen ödül yarışında nefes kesen performans sergiledi. Peki, 9 Mayıs Survivor ödülü hangi takım kazandı?

Acun Ilıcalı'dan Survivor'da Hull City sürprizi! Ödül oyununu hangi takım kazandı? - Sayfa 1

TV8'in sevilen yarışması Survivor 2022 All Star'da ödül oyunu gerçekleşti. Ünlüler ve gönüllüler arasından kazanan takım, ilk kez uzun bir yolculuk yapmış olacak. Ödül kapsamında İngiltere'ye gidilecek. İki gün gerçekleştirilen ödül yarışının ilkini gönüllüler almıştı.

111
Acun Ilıcalı'dan Survivor'da Hull City sürprizi! Ödül oyununu hangi takım kazandı? - Sayfa 2

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler, 2022 sezonunun en büyük ödülü için karişı karşıya geldi. Acun Ilıcalı sunumuyla ekrana gelen oyun, iki gün yapıldı. İlk gün oyununun kazananı gönüllüler olmuştu.

211
Acun Ilıcalı'dan Survivor'da Hull City sürprizi! Ödül oyununu hangi takım kazandı? - Sayfa 3

Haftanın büyük ödülü de İngiltere seyahati oldu. Seyahat kapsamında Hull City maçını da izleyecek olan kazanan takımı müthiş bir de sofra bekliyor.

311
Acun Ilıcalı'dan Survivor'da Hull City sürprizi! Ödül oyununu hangi takım kazandı? - Sayfa 4

9 Mayıs Pazartesi günü ikinci oyununun kadınlar yarışını ünlüler aldı. Erkekler yarışının kazananı da ünlüler oldu. Böylece oyunu ünlüler takımı aldı.

411