Magazin
22 Nis 2020 17:18 Son Güncelleme: 22 Nis 2020 17:30

Acun Ilıcalı'dan genç sevgiliyle ilk paylaşım!

Kendisinden 30 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile bir yıldır aşk yaşayan Acun Ilıcalı, sevgilisiyle ilk paylaşımını yaptı. Altunkaya'nın Survivor nedeniyle Dominik'te bulunan Ilıcalı'yı yalnız bırakmadığı anlaşıldı.

Acun Ilıcalı, bir kızının annesi Şeyma Subaşı'dan boşandıktan sonra 20 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başladı.

Ilıcalı, sosyal medya hesabından sevgilisiyle ilk fotoğrafını paylaşarak aşkını ilan etti.

SEVGİLİSİYLE İLK PAYLAŞIMINI YAPTI

Koronavirüs salgınından dolayı Survivor çekimlerinin gerçekleştiği Dominik'e mahsur kalan Acun Ilıcalı, içinde sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'nın da olduğu arkadaş grubuyla sürat teknesine binerek keyif yaptı. Acun Ilıcalı bu anlarını da 10 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı. Sevgilisiyle ilk paylaşımını yapan Ilıcalı, aşkını ilan etmiş oldu.

Acun Ilıcalı bu anlarını da 10 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı. Sevgilisiyle ilk paylaşımını yapan Ilıcalı, aşkını ilan etmiş oldu.

AŞKLARI GEÇTİĞİMİZ SENE BAŞLADI

Acun Ilıcalı, yeni sevgilisiyle ilk olarak geçtiğimiz sene ortaya çıkmıştı. Çift, Ilıcalı'nın lüks teknesinde Çeşme'den Mikonos'a giderken görüntülenmişti. İkili daha sonra da bir maçı beraber izlerken yakalanmıştı.