Açılışa damga vuran anlar! İmamoğlu'ndan AKP'li isme teşekkür

İBB'nin Piyalepaşa Meydanı ve Zemin Altı Otoparkı açılış töreninde dikkat çeken anlar yaşandı. İBB Başkanı İmamoğlu törene katılan AKP'li Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız'a teşekkür etti.

Açılışa damga vuran anlar! İmamoğlu'ndan AKP'li isme teşekkür - Sayfa 1

Yerel seçimin yaklaşmasıyla zaman zaman tansiyon artsa da bugün İstanbul'dan gelen görüntüler gergin olan siyasi iklimin biraz da olsa yumuşadığını gösterdi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu davet ettikleri AK Partili Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız'ın törene gelmesinden dolayı teşekkür etti.

18
Açılışa damga vuran anlar! İmamoğlu'ndan AKP'li isme teşekkür - Sayfa 2

Seçimlerde gönlünde geçenin kendi adaylarının kazanması olduğunu vurguluyan İmamoğlu, "İnan başkan projeleriyle yarışını ortaya koyacak. Haydar Ali Bey de kendi hizmetleriyle yarışını ortaya koyacak. Takdir milletin. Bu kadar basit." dedi.

28
Açılışa damga vuran anlar! İmamoğlu'ndan AKP'li isme teşekkür - Sayfa 3

Açılış töreninde konuşan İmamoğlu şu ifadeleri kullandı;

38
Açılışa damga vuran anlar! İmamoğlu'ndan AKP'li isme teşekkür - Sayfa 4

"BU FOTOĞRAF ÖNEMLİ"

Bu fotoğraf şundan önemli belediye başkanlığı dediğimiz makam size ait. Milletimize ait. Burada ben de değerli belediye başkanı arkadaşım da vatandaşa ait mevkiyi emanet olarak alıyoruz. En iyi şekilde görevi yerine getirme gayreti içinde oluyoruz. Bakın Avcılar Belediye Başkanımız, Sarıyer Belediye Başkanımız da bizimle.

48