Medya Günlüğü
23 Mar 2020 09:06 Son Güncelleme: 23 Mar 2020 09:19

Abdurrahim Albayrak'a kötü haber! İkinci testle ortaya çıktı!

Galatasaray'ın 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'a yapılan ikinci koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Çift, tedavi altına alındı.

Abdurrahim Albayrak'a kötü haber! İkinci testle ortaya çıktı!

Hürriyet gazetesi yazarı Mehmet Üstündağ, bugünkü yazısında, "Galatasaray’ın yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, geçen hafta Koronavirüs şüphesiyle Yeşilköy’deki Acıbadem International Hastanesi’ne kaldırılmıştı. İlk testi negatif, sonraki pozitif çıkan Albayrak’ın eşi Şükran Hanım’ın da Koronavirüs'e yakalandığını öğrendim. Karantinaya alınan çiftin tedavisi sürüyor" ifadelerini kullandı.

 Üstündağ, "Bu arada 15 Mart’ta oynanan Galatasaray-Beşiktaş maçını stadyumda izleyen, orada teknik heyet ve diğer yöneticilerle de bir araya gelen Abdurrahim Albayrak’ın hemen akabinde hastalanması, kulüpte büyük endişe uyandırdı. Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği gelen duyumlar arasında. Temennim, Albayrak çiftinin de bir an önce iyileşip taburcu olması..." düşüncesini dile getirdi.

Yazının tamamını okumak için tıklayın...