5 milyon TL harcadığı güzellik merkezini devreden Nihat Doğan, öfke kustu: Fare suratlı cüce...

Nihat Doğan, geçtiğimiz aylarda görkemli bir törenle açtığı güzellik merkezini zarara uğradığı için kapattı. 5 milyon TL harcadığı mekanını devreden Doğan, sosyal medya hesabından isim vermeden merkez aldığı isme öfke kustu. Dolandırıldığını söyleyen Doğan, "Fare suratlı cüce, çocuğumun rızkını alacağım. Seni Türkiye'ye rezil edeceğim" dedi.

5 milyon TL harcadığı güzellik merkezini devreden Nihat Doğan, öfke kustu: Fare suratlı cüce... - Sayfa 1

Gündeme dair yaptığı çıkışlarla sık sık adından söz ettiren şarkıcı Nihat Doğan, farklı bir sektöre yönelerek bir markadan güzellik merkezi aldı. Merkezine görkemli bir açılış yaparak 5 milyon TL harcayan Doğan, zarara uğradığı için devretmek zorunda kaldı. Sosyal medya hesabından peş peşe paylaşım yapan Doğan, dolandırıldığını ileri sürerek zehir zemberek açıklamalar yaptı.

119
5 milyon TL harcadığı güzellik merkezini devreden Nihat Doğan, öfke kustu: Fare suratlı cüce... - Sayfa 2

"DOLANDIRICILARIN OYUNUNA GELMEYİN"
Paylaşımlarında isim vermediği kişiden "Fare suratlı ağdacı cüce" diyerek bahseden Doğan, şu ifadeleri kullandı: "Şatafatlı açılışlarla sizleri hipnotize edip cebinizdeki parayı almaya çalışan sözde ağdacı, özde dolandırıcıların oyununa gelmeyin.

219
5 milyon TL harcadığı güzellik merkezini devreden Nihat Doğan, öfke kustu: Fare suratlı cüce... - Sayfa 3

Bu dini para olan fare suratlı ağdacı cüce, sadece bana değil, ifşa sayfalarına da borç takmış, kaçmış. Ağdacı dolandırıcı cüce, kapanan sayfasını açan çocuğun da parasının üstüne yatmış. Hatta bu çocuğu 2. dolandırmasıymış. (10 bin TL)"

319
5 milyon TL harcadığı güzellik merkezini devreden Nihat Doğan, öfke kustu: Fare suratlı cüce... - Sayfa 4

"FARE SURATLI AĞDACI, SENİ ÜLKEYE REZİL EDECEĞİM"
"Sağda solda annelik üzerinden duygu sömürüsü yapan sonradan görme bu fare suratlı ağdacı cüce, 25 sene boyunca annesini görmeye gitmeyen, vicdansız pisliğin tekidir. Allah şahit olsun ki çocuğumun rızkı olan o parayı senden alacağım.

419