Polemik & Kulis
22 Mar 2019 10:48 Son Güncelleme: 22 Mar 2019 11:02

3N Medya'dan bir transfer daha! Hangi isim kadroya katıldı?

İş insanı Necat Gülseven'in sahibi olduğu 3N Medya'nın yeni haber kanalında kuruluş süreci hızla devam ediyor.

Genel yayın yönetmeni Alican Değer, ekonomi servisi için CNBC-e ve CNBC kanallarında yaptığı ekonomi haberleriyle kariyerine habercilik alanında yön çizen Nazlı Bolak ile anlaştı.
Bolak, yeni haber kanalında ekonomi editörü olarak görev alacak. Piyasanın nabzını yakından takip edecek ve sokaktaki ekonomiyi ekranlara taşıyacak.

LOGO VE İSİM PROFESYONEL ELLERDE

İş insanı Necat Gülseven’in sahibi olduğu 3N Medya’nın yeni haber kanalı için yoğun mesai harcanıyor. Yeni kanalın, ismi ve logosu için profesyonel bir ekibin büyük bir titizlikle çalıştığı ve yakın zamanda çalışmalarını sonlandıracağı Medyaradar’a gelen bilgiler arasında.

NAZLI BOLAK KİMDİR?

Nazlı Bolak, Amerika’nın Lowa eyaletindeki Scattergood Friends School Lisesi’nden mezun olduktan sonra yine Lowa’da yer alan Coe College Üniversitesi’nin psikoloji bölümünden mezun oldu.

Üniversite eğitiminin ardından Türkiye’ye dönen Bolak, CNBC-e kanalında ekonomi muhabirliği yaptı. Uluslararası yayın yapan CNBC’de Türkiye’nin haftalık özetini anlatan ‘Business Turkey’ programının sunuculuğunu yaptı.

Bir dönem, IMG-Doğuş Medya Projeler Yöneticisi olarak görev yapan Bolak, İnönü Stadı’nın yenilenme aşamasında iletişim bürosunda çalıştı.