Polemik & Kulis
26 Mar 2019 14:56 Son Güncelleme: 26 Mar 2019 15:43

3N Medya'da Başkent trafiği! Ankara Haber Müdürü kim olacak? (Medyaradar/Özel)

İş insanı Necat Gülseven’in sahibi olduğu 3N Medya’da haber kanalı hazırlıkları devam ediyor.

Google Haberlere Abone ol

3N Medya'nın hazırlıkları devam eden yeni haber kanalının Genel yayın yönetmeni Alican Değer, İstanbul’da yapılanma sürecinin sonuna geldi. İstanbul ekibini tamamlayan Değer, şimdi de Ankara için kolları sıvadı.

Alican Değer, kanalın Ankara ekibini kurmak için bir dizi görüşme yaptı. İddialı isimlerle Ankara’nın nabzını, fark atarak tutmak isteyen Değer, kimlerle görüştü, kiminle anlaştı henüz bilinmiyor ancak Medyaradar kısa süre içersinde o isimleri duyuracak.

İSTANBUL’DA GERİ SAYIMA GEÇİLDİ

Alican Değer, rotayı Ankara’ya çevirdi çünkü kanalın İstanbul’daki merkezinde inşaa çalışmaları neredeyse tamam gibi. Mecidiyeköy’deki Profilo Alışveriş Merkezi’nde yürütülen yoğun çalışmada sona gelindi. 1500 metrekarelik alanda, iki ayrı stüdyo yapıldı, haber merkezi ve çalışma alanları tamamlandı, sırada teknik kurulum var ve bu süreç de başlamış gibi görünüyor.

İDDİALI İSİMLER TRANSFER EDİLDİ

Kanalın yapılanma sürecini, İş insanı Necat Gülseven de yakından takip ediyor. Bir yandan dekorasyonla ilgilenen ve süreci takip eden Gülseven, bir yandan da transferleri takip ediyor. Transferlerde deneyimi ön plana çıkaran Gülseven ve Değer, programlar için de özel bir çalışma yapıyor. Program müdürü Bülent Yılmaz, Gülseven ve Değer yeni kanalın program servisine ilk transferlerini yılların televizyoncusu Okan Bayülgen ile yapmışlardı.
İddialı isimlerle görüşmeler devam ediyor. Kulislerde birçok isim telaffuz ediliyor ancak henüz tam olarak anlaşmaya varılıp varılmadığı belli olmadığından Medyaradar olarak şimdilik bu isimleri açıklamıyoruz.

ANA HABER BUGA’YA SABAH HABERLERİ GÜLOĞLU’NA EMANET

Alican Değer’in, ana haber için ünlü ekran yüzü Emre Buga ile anlaştığını daha önce duyurmuştuk. Türkiye’nin yeni haber kanalında sabah haberleri de iddialı isimlerden Murat Güloğlu’na emanet edilmişti. Hilal Ergenekon da yeni kanal ile ekranlara dönecek olan isimlerden biri. Ergenekon, gece haberleriyle izleyici karşısına çıkacak

YENİ MEDYA ŞİRKETİ 3N MEDYA

İş insanı Necat Gülseven, 3N Medya ile medya sektöründeki alanını genişletmek istiyor.
3N Medya çatısı altında, Show Radyo ve Radyo Viva’nın yanı sıra Türkiye’nin ilk ve tek ev dekorasyon kanalı olan Bizimev TV de bulunuyor. Yeni Haber kanalı ile birlikte Gülseven, Türk medyasında önemli bir yere sahip olmaya hazırlanıyor.