Televizyon
31 Eki 2017 12:36 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 23:13

21 yıldır yayındaydı! O televizyon kanalı kapandı!

O televizyon kanalı 21 yıllık yayın hayatının sona erdiğini 'birtakım sebeplerden dolayı' diyerek açıkladı

Google Haberlere Abone ol
Kuruluşu 1996'da gerçekleşen Kanal A televizyonu kapandı. Kanaldan yapılan açıklamada, '28 Şubat’çılar, FETÖ’cüler başta olma üzere bir çok mihrak ile karşımıza çıkan badireleri inanç ve azimle atlattık. Geldiğimiz noktada; Kanal A yayınlarına birtakım sebeplerden dolayı ara veriyoruz.' denildi.

Kanal A'dan yapılan açıklama şöyle:

"Kıymetli dostlarımız; 1996 yılından bugüne kadar inandığımız değerler çerçevesinde ilkeli, doğru habercilik ve analizler yapmaya çalıştık. 28 Şubat’çılar, FETÖ’cüler başta olmak üzere bir çok mihrak ile karşımıza çıkan badireleri inanç ve azimle atlattık.

TELEVİZYON DÜNYASI GÜL BAHÇESİ DEĞİL

Hareketli ve yoğun gündemler içerisinde geçen süreçte, vatanımız, milletimiz ve maneviyatımız için sürekli ortak değerleri gündeme getirdik.

Hedeflerimiz gereği medya işinde yıllardır rızık peşine düşmedik. Rızkı veren Cenab-ı Hak’tır düşüncesiyle hareket ettik.

Medya ve özellikle televizyon dünyası dikensiz gül bahçesi değil ki Kanal A gülistan olsun. Ama biz her zaman halimize şükrettik, hamd ettik.RADYO VE SİTE DEVAM EDECEK

Geldiğimiz noktada; Kanal A yayınlarına birtakım sebeplerden dolayı ara veriyoruz. Radyo A ve www.kanalahaber.com yayınlarına devam edecek.

Bu süre zarfında samimiyetini ve sıcaklığını sürekli olarak yanımızda hissettiğimiz siz değerli izleyicilerimize, fedakâr programcılarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla…"