20 yıldır sevgilisi olarak anılan Ece Gürsel'den duygusal paylaşım! Hıncal Uluç'u unutmadı

Manken Ece Gürsel, 20 yıldır adının aşk dedikodularına karıştığı Hıncal Uluç'un cenazesine katılamadı. Gürsel, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

20 yıldır sevgilisi olarak anılan Ece Gürsel'den duygusal paylaşım! Hıncal Uluç'u unutmadı - Sayfa 1

Türkiye'nin duayen gazetecilerinden biri olan Hıncal Uluç, İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede 83 yaşında hayatını kaybetti. Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verilen Uluç'u son yolculuğunda spor, sanat ve siyaset dünyasından sevenleri yalnız bırakmadı. Törene katılamayan Hıncal Uluç'un 20 yıllık arkadaşı Ece Gürsel'den duygusal paylaşımlar geldi.

113
20 yıldır sevgilisi olarak anılan Ece Gürsel'den duygusal paylaşım! Hıncal Uluç'u unutmadı - Sayfa 2

"HAYATIMIN EN ZOR SATIRLARI"

Instagram hesabından Hıncal Uluç'la çektirdiği bir fotoğrafı yayınlayan Gürsel, paylaşıma şu notu düştü: "Yine hayatımın en zor satırları… Ne yazılır, nasıl yazılır… 20 yıllık dostluk, bir çırpıda nasıl kaleme alınır? Oysa edebiyatımdı ilk seni etkileyen. '20 yaşında genç bir kız nasıl bu kadar güçlü bir kaleme sahip olur' yazmıştın hakkımda.

213
20 yıldır sevgilisi olarak anılan Ece Gürsel'den duygusal paylaşım! Hıncal Uluç'u unutmadı - Sayfa 3

Modelliğimden değil de, sadece eğitimimden ve yazılarımdan bahsetmiştin o zamanlar. Nedenini ise kimse anlamamıştı. Biz anlamıştık ama, son nefesine kadar sürecek olan dostluğumuzun, sonsuzluğunu. Yaz dedin bana hep. Bırak modellikmiş, vs… Bırak hepsini, sadece yaz… Kitaplarını çıkar."

313
20 yıldır sevgilisi olarak anılan Ece Gürsel'den duygusal paylaşım! Hıncal Uluç'u unutmadı - Sayfa 4

"SENİN 'SEVGİLİM' DEMENLE ÜNE KAVUŞTUM"

Oysa, Türkiye güzeli seçileli 3 yıl ve Best model seçileli ise sadece 6 ay olmuştu tanıştığımızda. Seni hiç dinlemedim. Bırakmayı da tercih etmedim. İlk tanıştığımızda demiştin ki, öyle bir PR çalışması yapacağız ki, tüm kameralar sana dönecek.

413