Televizyon
09 Haz 2022 15:39 Son Güncelleme: 09 Haz 2022 15:44

1 ev ile 27 otomobili kriptoya kaptırdı! 12 milyon lirayı batıran kayıp genci Müge Anlı buldu!

ATV ekranlarının en çok izlenen programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert’e Ali Uğur Durkun damgasını vurdu. 1 ev ve 27 aracını satarak kripto para piyasasına adım atan Durkun’un 12 milyon lirayı batırdığı ortaya çıktı. 18 gündür kayıp olan genç sonunda bulundu.

Ankara’nın Keçiören ilçesinde yaşayan Ali Uğur Durkun, ailesinin ev ve arabalarını satarak kripto paraya yatırarak kaybetti. Parayı batıran Durkun, ailesi ile iletişimini kestikten 18 gün sonra Müge Anlı'nın programında ortaya çıktı. 

Canlı yayına bağlanan genç ailesinden helallik istedi.

İddiaya göre Ankara’nın Keçiören ilçesinde yaşayan Durkun ailesi, oğulları Ali Uğur Durkun’un 1 evi ve 27 otomobili satarak bunu kripto paraya yatırdığı öğrendi.

Kendisinden 23 Mayıs tarihinden itibaren haber alınmayan Durkun, bir daha asla ailesinin karşısına çıkmayacağını söyledi.

Annesi ve babası üzerlerine borç kaldığını dile getirerek onları ödediklerini dile getirirken son alınan bilgilere göre ise Durkun’un 2 milyon liralık evi 900 bin liraya sattığı da öğrenildi.

Aile ilk önce Uğur Durkun'un "Ben 27 arabayı ve evi sattım. Ailemin yüzüne bakamam, onlarla görüşemem." diyerek kuzenini aradığını ve daha sonra kuzeninin Uğur'u bulup getirdiğini söyledi.

Durkun çifti, daha sonra Uğur'un 2 gün kalıp tekrardan ortalıktan kaybolduğunu ve 18 gündür kendisinden haber alamadıklarını, hayatından endişe ettiklerini söyleyerek Müge Anlı'dan yardım istedi.

Toplamda ailesinin 12 Milyon TL'lik varlığını yok eden Uğur Durkun, ailesinin çağrısına kulak verip Müge Anlı'nın ekibine ulaştı ve "27 araç değil 14 araç sattım. Öyle gerektiği için gittim. Haklarını helal etsinler." dedi.

Daha sonra da ailesinin ısrarı üzerine canlı yayına telefonla bağlandı. Durkun, “Hakkınızı helal edin. Başka bir şey demek istemiyorum. Ne yaptığımın farkındayım.” diyerek telefonu kapattı.