Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde görünüm

- Ligde ilk devreyi Türk Telekom lider bitirdi

GÜNCEL



ANKARA (AA) - Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 2017-2018 sezonunun ilk yarısı sona erdi.

Ligin 17 haftalık ilk bölümünü 16 galibiyet ve 1 mağlubiyetle tamamlayan Türk Telekom, 33 puanla devre arasına lider girdi.

Afyon Belediyespor devreyi 31 puanla ikinci sırada kapatırken, 29 puanı bulunan takımlardan Bursaspor Durmazlar üçüncü, Antalyaspor dördüncü sırada yer aldı.

İlk yarının ardından ligde son iki sırayı ise Ankara DSİ ve Yalova Group Belediyespor oluşturdu.

Türkiye Basketbol 1. Ligi'nin 17. haftasında alınan sonuçlar ve ilk yarının puan durumu şöyle:



- Sonuçlar



Ankara DSİ-Afyon Belediyespor: 94-100

OGM Ormanspor-Sigortam.net Bakırköy Basket: 74-85

İstanbulspor Beylikdüzü-Türk Telekom: 65-74

Petkimspor-Selçuklu Belediyespor: 92-81

Yalova Group Belediyespor-Karesispor: 101-68

Bandırma Kırmızı-Bursaspor Durmazlar: 74-85

Düzce Belediyespor-Akhisar Belediyespor: 72-70

Antalyaspor-Halk Enerji TED Ankara Kolejliler: 98-90

Samsun Büyükşehir Belediyespor Anakent-Bahçeşehir Koleji: 71-77



- Puan durumu



TAKIMO G M A Y P
1TÜRK TELEKOM171611420121833
2AFYON BELEDİYESPOR171431427130731
3BURSASPOR DURMAZLAR171251410128729
4ANTALYASPOR171251360130229
5SELÇUKLU BELEDİYESPOR171161345131728
6KARESİSPOR171071351134527
7BAHÇEŞEHİR KOLEJİ171071345134827
8BANDIRMA KIRMIZI171071339136127
9SİGORTAM.NET BAKIRKÖY BASKET17981328132126
10AKHİSAR BELEDİYESPOR17891270128925
11DÜZCE BELEDİYESPOR17891294132125
12OGM ORMANSPOR177101229124924
13İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ176111326137823
14HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER175121267132322
15PETKİMSPOR174131245132521
16SAMSUN BŞB. ANAKENT174131289138421
17ANKARA DSİ174131222133321
18YALOVA GROUP BELEDİYESPOR173141361142020


Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 23 Nisan 2018 Pazartesi )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1CUKUR9.1821.32
  • 2SURVIVOR6.9817.71
  • 3FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...6.122.69
  • 4SOZ5.613.03
  • 5YASAK ELMA5.2111.89
  • 6CUKUR (OZET)4.2611.62
  • 7YASAK ELMA (OZET)3.9611.09
  • 8SOZ (OZET)3.7710.25
  • 9YEMEKTEYIZ3.4119
  • 10SIYAH BEYAZ ASK3.397.95
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1SOZ7.8918.34
  • 2CUKUR716.22
  • 3SURVIVOR6.716.73
  • 4YASAK ELMA5.5212.52
  • 5SOZ (OZET)5.3213.38
  • 6FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...4.9617.91
  • 7CUKUR (OZET)4.0710.27
  • 8YASAK ELMA (OZET)3.79.55
  • 9SIYAH BEYAZ ASK3.47.93
  • 10SURVIVOR EKSTRA3.0816.63
tümü için tıklayın

TİRAJ( 09 Nisan 2018 - 16 Nisan 2018 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1SABAH309.453306.748
  • 2HÜRRİYET303.310304.369
  • 3SÖZCÜ271.378271.479
  • 4POSTA224.199227.182
  • 5HABERTÜRK205.043204.404
  • 6TÜRKİYE133.896133.782
  • 7MİLLİYET129.529129.557
  • 8PAS FOTOMAÇ127.737128.468
  • 9TAKVİM115.249116.006
  • 10YENİ ŞAFAK111.077111.110
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
    HAFTANIN FİLMLERİ
    Cine Radar
    Hafta sonu sinemaya gitmek isteyenler: 4'ü yerli 8 film vizyonda!Hafta sonu sinemaya gitmek isteyenler: 4'ü yerli 8 film vizyonda!
    Bu hafta 8 film vizyona giriyor!Bu hafta 8 film vizyona giriyor!
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor!Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor!
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 8 yeni film vizyona giriyorBu hafta ne izlesek diyenlere: 8 yeni film vizyona giriyor
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 7 yeni film vizyona giriyor!Bu hafta ne izlesek diyenlere: 7 yeni film vizyona giriyor!