• Mustafa Ceceli nikah tarihini açıkladı

 • 27 1
  Mustafa Ceceli nikah tarihini açıkladı

  Sinem Gedik’ten boşandıktan bir gün sonra Selin İmer’le birlikte olduğu ortaya çıkan Mustafa Ceceli GÜNAYDIN ’a konuştu. Boşanma noktasına gelmelerinin iki seneyi kapsayan bir süreç olduğunu belirten Ceceli; Selin İmer’le bayram sonrası nikah kıyacaklarını, ancak düğün olmayacağını söyledi. Ünlü şarkıcı “Selin’le hayata aynı pencereden bakmamız bizi bu karar üzerinde buluşturdu” dedi

  Mustafa Ceceli'nin açıklamalarından dikkat çeken bölümler şöyle...

 • 27 2
  Mustafa Ceceli nikah tarihini açıkladı

  'SELİN'DE BENİ ETKİLEYEN EN ÖNEMLİ ŞEY HAYATA AYNI PENCEREDEN BAKMAMIZ'

  Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, günlerdir boşanma haberiyle gündemden düşmüyor. Müzik piyasasına girdiği ilk günden beri sansasyonel hiçbir olaya karışmayan Ceceli, ilk kez magazin basınının manşetlerini özel hayatıyla süslüyor. Boşanmasından bir gün sonra bir de sosyetik güzel Selin İmer ile birlikte olduğu ortaya çıkınca eleştiri oklarının da hedefi oldu. Ünlü şarkıcı, hayranlarından büyük tepki gördü. Boşanma haberi ortaya çıktığından beri herkes Mustafa Ceceli'nin peşine düştü. O da bu olaylardan biraz uzaklaşmak için Amerika'ya gitti. Biz de Ceceli'ye telefonla ulaşarak ondan yaşadıklarını en ince ayrıntısına kadar anlatmasını istedik. Ünlü şarkıcı, yaşadığı bu zorlu günleri ilk kez GÜNAYDIN'a anlattı. Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ile ayrılık sürecine nasıl geldiklerini, evliliklerinin ilk ne zaman çatırdamaya başladığını, ilişkilerini bitiren nedenleri, sevgilisi Selin İmer ile nasıl tanıştıklarını ve evlilik kararını nasıl aldıklarını tüm detaylarıyla anlattı. İşte Mustafa Ceceli'nin olay yaratacak açıklamaları...

 • 27 3
  Mustafa Ceceli nikah tarihini açıkladı

  ALYANSLARIMIZI ÇIKARMIŞTIK

  Hiç kimse boşanmak için evlenmez. Sizin Sinem Hanım'la dokuz yıllık bir evliliğiniz, Arın adında oğlunuz var. Sizi bu noktaya getiren ne oldu?

  Elbette hiç kimse boşanmak için evlenmez, ayrıca boşanmayı da kimseye tavsiye etmiyorum fakat bazı durumlarda çocuğunuzun huzurlu bir ortamda büyümesi için bu adımı atmak zorunda kalıyorsunuz; bizim de yaptığımız buydu. Kamuoyunda sanki her şey bir haftada olup bitti gibi gösterildi. Oysa bu, son iki seneyi kapsayan bir birikimin sonucu. Geçen sene sonunda artık kurtarılamayacak raddeye geldiğinde Ocak'ta son süreç başladı. Zaten alyanslarımızı çok uzun zamandır takmamamız, üstüne eski eşimin sosyal medya hesaplarını kapatması, beraber hiçbir fotoğraf paylaşmamamız, davetlere birlikte katılmıyor olmamız gibi ipuçları da sevenlerimin dikkatinden kaçmamıştı. Ancak insan inanmak istemediği şeyi görmezden geliyor işte.

 • 27 4
  Mustafa Ceceli nikah tarihini açıkladı

   Boşanma sebebi olarak yaptığınız "Eşimle tarzımız uyuşmuyordu" açıklamanız da çok eleştirildi. Bunu biraz açar mısınız? Tarzdan kastınız dış görünüş değildi herhalde?

  İki kusursuz insan dahi olsanız; bu, bir ilişkiyi kusursuz sürdüreceğiniz anlamına gelmez. Kaldı ki ben kusursuz bir insan değilim. 'Görüş ayrılıklarımız artık aynı evin içinde yaşayabilme konforunu zorluyor' anlamında bir cümle kullanmıştım aslında. Konu elbette dış görüntüyle alakasızdı, tamamen yaşama bakış değerlerimizin farklılaşması manasında bir söylemdi o.