• Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Şayeste Hatun'u boşanıyor

 • 15 1
  Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Şayeste Hatun'u boşanıyor

  Muhteşem Yüzyıl Kösem’in Şayeste Hatun’u Polonya asıllı oyuncu Patrycja Wıdlak, bir buçuk yıldır evli olduğu Zarakol İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Necla Zarakol ile yönetmen Cihan Zarakol'un oğlu Aras Zarakol’a, kendisine psikolojik baskı uyguladığı gerekçesiyle boşanma davası açtı.

 • 15 2
  Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Şayeste Hatun'u boşanıyor

  Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; Evlendikten sonra eşinin psikolojik tedavi gördüğünü ve antidepresan ilaçları kullandığını öğrendiğini iddia eden Wıdlak, alkolle birlikte bu ilaçları kullanan eşinin agresif ve şiddete eğilimli birisi haline geldiğini belirtti. 10 aylık bebeğinin ve kendisinin can güvenliğinden korktuğu için annesinin evine yerleşen Wıdlak, aylık 10 bin lira tedbir nafakası ile 250 bin lira tazminat istedi. Ünlü oyuncu eşi aleyhine ayrıca 2 ay süreyle önleyici tedbir kararı da aldırdı.

 • 15 3
  Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Şayeste Hatun'u boşanıyor

  Alkol ve depresyon ilaçları

  “Analı Oğullu”, “Deniz Yıldızı” ve “Arka Sıradakiler” gibi çok sayıda dizide rol alan Patrycja Wıdlak’ın boşanma dilekçesindeki iddialara göre 24 Ağustos 2016’da evlenen ve 10 aylık bir bebeği olan oyuncu evlendikten sonra eşinin bir yıldır psikolojik tedavi gördüğünü, antidepresan ve uyku ilacı kullandığını öğrendi. Alkol bağımlılığı olan eşi, antidepresan ilaçları ile alkolü birlikte kullanıyor, bu da onu aşırı agresif ve şiddet eğilimli birisi yapıyordu.

 • 15 4
  Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Şayeste Hatun'u boşanıyor

  Sürekli psikolojik şiddet uygulayan ve hakaret eden Aras Zarakol ailesine gereken ilgiyi göstermiyor, mutfak masraflarını karşılamıyor, evden sadece köpeğini gezdirmek için dışarıya çıkıyor ve çocuğunun yüzüne dahi bakmıyordu. En son 2.5 aylıkken bebeği hırpalayarak yaralanmasına sebebiyet veren Zarakol, bebeği hastaneye götürmek isteyen eşine engel oldu ve kapıyı kilitledi. Eşini iterek evden çıkan Patrycja Wıdlak da bebeği tedavi ettirdikten sonra annesinin evine yerleşmek zorunda kaldı.