İstanbul'da elektrik kesintisi

- Anadolu Yakası'ndaki bazı ilçelere 11 Ekim'de elektrik verilemeyecek

GÜNCEL

İSTANBUL (AA) - Ataşehir, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerine 11 Ekim'de elektrik verilemeyecek.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Ataşehir'de 09.00-12.00'de, Küçükbakkalköy Mahallesi Şerif Ali, Kurudere, Akdağ, Gülnaz, Yasa, Melih Cevdet Anday, Koca Sinan, Palmiye, Sevinç, Kamacı sokakları, 09.00-16.00'da, İçerenköy Mahallesi Sivas, Mehtaplı, Cananım, Adem, Karslı Ahmet, Aydın sokakları, 09.30-12.00'de, İçerenköy Mahallesi Karsan Sokağı, Beykoz'da 09.00-15.00'te, Polonez Mahallesi ve Cumhuriyet sokakları elektrik alamayacak.

Kadıköy'de 11.00-16.00'da, Göztepe Mahallesi Yeşilbahar, Şair Ahmet Kemal, Cavitpaşa, Cengizhan sokakları, 13.30-16.00'da, Göztepe Mahallesi Ömer Paşa, Taşmektep, Kemal Salih Sel sokakları, Erenköy Mahallesi Dr. Neşet Usman, Hamam, Abdülhalik Renda sokakları, Kartal'da 09.30-15.00'da, Esentepe Mahallesi Hazal, Serik sokaklarına, 13.00-18.00'da, Esentepe Mahallesi Havza Sokağı, Pendik'te 09.00-17.00'de, Harmandere Mahallesi Ankara Sokağı'nda elektrik kesintisi uygulanacak.

Sancaktepe'de 09.00-12.00'de, Akpınar Mahallesi Akasya Sokağı, Osmangazi Mahallesi Polat, Bahçeli, Atayolu, Bozacı, sokakları, Safa Mahallesi Mebus Sokağı, Mevlana Mahallesi Sadrazam, Gülhatmi, Veysel Karani, Sancaktar, Alkılıç, Kuzu, Mebus, Milli, Atatürk, Muazzez sokakları, Merve Mahallesi Akyıldız, Dereyolu, Atatürk, Aksöğüt, Kınalı, Tuğba, Nezaket, Göktürk, Esin, Doğanay, Asya sokakları, 09.00-12.30'da, Meclis Mahallesi Uğur Sokağı, Sarıgazi Mahallesi Burak Sokağı, Safa Mahallesi Cami ve Leyla sokakları, Yunus Emre Mahallesi Mahir, Molla Gürani, İlhan, Nisa, Oruç, Ova, İrem, Rüzgar, Seyer, Namdar, Asker, Taka, Veysel Karani, Necip, Bilge Kağan, Yenidoğan, Anzer, Hamiyet, Akçakoca, Şehit Gürbüz Kaçakçı, Vahdet, Kahraman, Abide, Abitler, Burlu, Cömert, Çetin sokakları, Meclis Mahallesi Uğur Sokağı, Sarıgazi Mahallesi Burak Sokağı,Yunus Emre Mahallesi Karşıyaka Sokağı,Yenidoğan Mahallesi Aydın Sokağı, Merve Mahallesi Pak Sokağı, Hilal Mahallesi Talip, Sertaç, Gülderen, Nazır Tarım, Tohum, Tur, Yavuz Selim, Gülpembe, Mazlum, Tahıl, Kızılçam, Bulanık, Sefir, Terbiye, Tenbih, Yenibahar, Dirayet, Derbent sokakları, Safa Mahallesi Leyla Sokağı, Yunus Emre Mahallesi Mahir, Molla Gürani, İlhan, Nisa, Oruç, Ova, İrem, Rüzgar, Seyer, Taka, Veysel Karani, Bilge Kağan, Hamiyet, Akçakoca, Abide, Burlu, Çetin, Bizim, Eyyubi, Gamze, Gökçe, İknaf, İtimat, Karşıyaka sokaklarına, Hilal Mahallesi Gülderen, Gelin, Hatip, Karşıyaka, Arslantaşı sokakları, Yunus Emre Mahallesi Karşıyaka Sokağı, Yenidoğan Mahallesi Aydın Sokağı, Yunus Emre Mahallesi Malik, Nadide, Hümeyra, Mizan, Mürsel, Neran, Nezih, İrem, Sülün, Serap, Sırat, Kuyumcu, Tenhi, Mecnun, Türban, Veysel Karani, Kirazlı Yol, Kemerli, Yıldız, Rukiye, Akçakoca, Amber, Metehan, Güzeltepe, Azam, Buket, Cafer, Ebabil, Fulya, Gök, Güneş, Güven, Hanif, Mabet, İkbal, Muhterem, Hamarat, Kısmet, Kudret, Hicaz, Çalı, Parsel sokaklarına elektrik verilemeyecek.

Sultanbeyli'de 09.00-17.00'de, Abdurrahmangazi Mahallesi Engin Sokağı, Necip Fazıl Mahallesi Düzce, Küre, Kuran Kursu, Kaynaşlı, Tulum, Farabi, Rana, Engin, Gültepe sokakları, Ümraniye'de 09.00-12.00'de, Armağan Evler Mahallesi Acar, Başak, Kasımpatı, Güngör, Gürsel, Harman, Nazik, Samanyolu, Sancar sokakları, Site Mahallesi Adak, Adıvar, Akagündüz, Atay, Evren, Gürler, Kayacan, Kurban, Cevahir, Samanyolu, Sancar, Başak, Tevazu, Aral, Fedai sokakları, Yukarı Dudullu Mahallesi İnci Sokağı, Hekimbaşı Mahallesi Okul, Okul Yolu sokakları, Altınşehir Mahallesi Özlem Sokağı, 09.00-17.00'de, Altınşehir Mahallesi Beka Sokağı, Üsküdar'da 09.30-14.00'te, Kuleli Mahallesi Mehmet Çavuş Sokağı, Zeynep Kamil Mahallesi İnadiye Camii, Hacı Cafer sokakları,14.30-16.30'da, Ahmediye Mahallesi Dönmedolap, Tavaşi Hasanağa sokaklarında elektrik kesintisi yapılacak.



Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 18 Haziran 2018 Pazartesi )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1TUNUS-INGILTERE FIFA 2018...7.2121.18
  • 2SURVIVOR5.216.03
  • 3FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...5.0422.5
  • 4BELCIKA-PANAMA FIFA 2018...3.6718.71
  • 5YAPARSIN ASKIM OZET3.3512.99
  • 6GOREVIMIZ TEHLIKE 5 (Y.S)3.1910.23
  • 7OLUR OLUR (T.S)3.089.08
  • 8YAPARSIN ASKIM3.049.38
  • 9SURVIVOR EKSTRA2.713.71
  • 10SIRINLER (Y.S)2.578.54
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1SURVIVOR6.4818.77
  • 2TUNUS-INGILTERE FIFA 2018...5.6615.4
  • 3FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...4.5417.93
  • 4OLUR OLUR (T.S)3.6810.26
  • 5YAPARSIN ASKIM3.6410.3
  • 6SURVIVOR EKSTRA3.4616.77
  • 7SIRINLER (Y.S)3.3910.09
  • 8GOREVIMIZ TEHLIKE 5 (Y.S)2.998.65
  • 9MUGE ANLI ILE TATLI SERT2.9319.22
  • 10KIM MILYONER OLMAK ISTER2.758.62
tümü için tıklayın

TİRAJ( 30 Nisan 2018 - 07 Mayıs 2018 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1SABAH311.156311.717
  • 2HÜRRİYET299.575301.857
  • 3SÖZCÜ284.229283.697
  • 4POSTA221.078221.727
  • 5HABERTÜRK203.541204.213
  • 6TÜRKİYE134.103134.932
  • 7MİLLİYET129.520129.430
  • 8PAS FOTOMAÇ127.593127.681
  • 9TAKVİM116.961116.956
  • 10YENİ ŞAFAK111.142111.550
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER