İstanbul'da elektrik kesintisi

- Anadolu Yakası'ndaki bazı ilçelere 11 Ekim'de elektrik verilemeyecek

GÜNCEL

İSTANBUL (AA) - Ataşehir, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerine 11 Ekim'de elektrik verilemeyecek.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Ataşehir'de 09.00-12.00'de, Küçükbakkalköy Mahallesi Şerif Ali, Kurudere, Akdağ, Gülnaz, Yasa, Melih Cevdet Anday, Koca Sinan, Palmiye, Sevinç, Kamacı sokakları, 09.00-16.00'da, İçerenköy Mahallesi Sivas, Mehtaplı, Cananım, Adem, Karslı Ahmet, Aydın sokakları, 09.30-12.00'de, İçerenköy Mahallesi Karsan Sokağı, Beykoz'da 09.00-15.00'te, Polonez Mahallesi ve Cumhuriyet sokakları elektrik alamayacak.

Kadıköy'de 11.00-16.00'da, Göztepe Mahallesi Yeşilbahar, Şair Ahmet Kemal, Cavitpaşa, Cengizhan sokakları, 13.30-16.00'da, Göztepe Mahallesi Ömer Paşa, Taşmektep, Kemal Salih Sel sokakları, Erenköy Mahallesi Dr. Neşet Usman, Hamam, Abdülhalik Renda sokakları, Kartal'da 09.30-15.00'da, Esentepe Mahallesi Hazal, Serik sokaklarına, 13.00-18.00'da, Esentepe Mahallesi Havza Sokağı, Pendik'te 09.00-17.00'de, Harmandere Mahallesi Ankara Sokağı'nda elektrik kesintisi uygulanacak.

Sancaktepe'de 09.00-12.00'de, Akpınar Mahallesi Akasya Sokağı, Osmangazi Mahallesi Polat, Bahçeli, Atayolu, Bozacı, sokakları, Safa Mahallesi Mebus Sokağı, Mevlana Mahallesi Sadrazam, Gülhatmi, Veysel Karani, Sancaktar, Alkılıç, Kuzu, Mebus, Milli, Atatürk, Muazzez sokakları, Merve Mahallesi Akyıldız, Dereyolu, Atatürk, Aksöğüt, Kınalı, Tuğba, Nezaket, Göktürk, Esin, Doğanay, Asya sokakları, 09.00-12.30'da, Meclis Mahallesi Uğur Sokağı, Sarıgazi Mahallesi Burak Sokağı, Safa Mahallesi Cami ve Leyla sokakları, Yunus Emre Mahallesi Mahir, Molla Gürani, İlhan, Nisa, Oruç, Ova, İrem, Rüzgar, Seyer, Namdar, Asker, Taka, Veysel Karani, Necip, Bilge Kağan, Yenidoğan, Anzer, Hamiyet, Akçakoca, Şehit Gürbüz Kaçakçı, Vahdet, Kahraman, Abide, Abitler, Burlu, Cömert, Çetin sokakları, Meclis Mahallesi Uğur Sokağı, Sarıgazi Mahallesi Burak Sokağı,Yunus Emre Mahallesi Karşıyaka Sokağı,Yenidoğan Mahallesi Aydın Sokağı, Merve Mahallesi Pak Sokağı, Hilal Mahallesi Talip, Sertaç, Gülderen, Nazır Tarım, Tohum, Tur, Yavuz Selim, Gülpembe, Mazlum, Tahıl, Kızılçam, Bulanık, Sefir, Terbiye, Tenbih, Yenibahar, Dirayet, Derbent sokakları, Safa Mahallesi Leyla Sokağı, Yunus Emre Mahallesi Mahir, Molla Gürani, İlhan, Nisa, Oruç, Ova, İrem, Rüzgar, Seyer, Taka, Veysel Karani, Bilge Kağan, Hamiyet, Akçakoca, Abide, Burlu, Çetin, Bizim, Eyyubi, Gamze, Gökçe, İknaf, İtimat, Karşıyaka sokaklarına, Hilal Mahallesi Gülderen, Gelin, Hatip, Karşıyaka, Arslantaşı sokakları, Yunus Emre Mahallesi Karşıyaka Sokağı, Yenidoğan Mahallesi Aydın Sokağı, Yunus Emre Mahallesi Malik, Nadide, Hümeyra, Mizan, Mürsel, Neran, Nezih, İrem, Sülün, Serap, Sırat, Kuyumcu, Tenhi, Mecnun, Türban, Veysel Karani, Kirazlı Yol, Kemerli, Yıldız, Rukiye, Akçakoca, Amber, Metehan, Güzeltepe, Azam, Buket, Cafer, Ebabil, Fulya, Gök, Güneş, Güven, Hanif, Mabet, İkbal, Muhterem, Hamarat, Kısmet, Kudret, Hicaz, Çalı, Parsel sokaklarına elektrik verilemeyecek.

Sultanbeyli'de 09.00-17.00'de, Abdurrahmangazi Mahallesi Engin Sokağı, Necip Fazıl Mahallesi Düzce, Küre, Kuran Kursu, Kaynaşlı, Tulum, Farabi, Rana, Engin, Gültepe sokakları, Ümraniye'de 09.00-12.00'de, Armağan Evler Mahallesi Acar, Başak, Kasımpatı, Güngör, Gürsel, Harman, Nazik, Samanyolu, Sancar sokakları, Site Mahallesi Adak, Adıvar, Akagündüz, Atay, Evren, Gürler, Kayacan, Kurban, Cevahir, Samanyolu, Sancar, Başak, Tevazu, Aral, Fedai sokakları, Yukarı Dudullu Mahallesi İnci Sokağı, Hekimbaşı Mahallesi Okul, Okul Yolu sokakları, Altınşehir Mahallesi Özlem Sokağı, 09.00-17.00'de, Altınşehir Mahallesi Beka Sokağı, Üsküdar'da 09.30-14.00'te, Kuleli Mahallesi Mehmet Çavuş Sokağı, Zeynep Kamil Mahallesi İnadiye Camii, Hacı Cafer sokakları,14.30-16.30'da, Ahmediye Mahallesi Dönmedolap, Tavaşi Hasanağa sokaklarında elektrik kesintisi yapılacak.



Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 26 Nisan 2017 Çarşamba )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1MEDIPOL...8.7621.47
  • 2FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...4.0917.51
  • 3NO:3094.0710.4
  • 4KARA SEVDA4.0110.12
  • 5KOCAN KADAR KONUS DIRILIS...3.9710.81
  • 6MUGE ANLI ILE TATLI SERT3.9328.04
  • 7DIRILIS ERTUGRUL OZEL3.879.99
  • 8GULDUR GULDUR SHOW (TKR)3.7310.02
  • 9ADINI SEN KOY3.0515.93
  • 10EVLAT KOKUSU2.716.84
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1MEDIPOL...9.2620.48
  • 2MUGE ANLI ILE TATLI SERT5.1430.8
  • 3NO:3095.1412.04
  • 4KARA SEVDA4.8511.13
  • 5DIRILIS ERTUGRUL OZEL4.6710.87
  • 6FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...3.9614.05
  • 7GULDUR GULDUR SHOW (TKR)3.548.58
  • 8ESRA EROL'DA3.517.48
  • 9SHOW ANA HABER3.4612.43
  • 10NO:309 (OZET)3.368.36
tümü için tıklayın

TİRAJ( 17 Nisan 2017 - 24 Nisan 2017 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1HÜRRİYET326.839324.075
  • 2SABAH314.974314.521
  • 3SÖZCÜ300.038290.209
  • 4POSTA260.248266.799
  • 5HABERTÜRK203.533202.760
  • 6PAS FOTOMAÇ142.354137.329
  • 7TÜRKİYE135.962134.801
  • 8MİLLİYET133.846133.616
  • 9TAKVİM122.006120.602
  • 10YENİ ŞAFAK113.055113.629
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
    HAFTANIN FİLMLERİ
    Cine Radar
    Sinemalarda bu hafta: Kolonya Cumhuriyeti güldürmeye geliyor!Sinemalarda bu hafta: Kolonya Cumhuriyeti güldürmeye geliyor!
    Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?
    Bu hafta 8 film vizyona girecek!Bu hafta 8 film vizyona girecek!
    Bu hafta sinemalarda bizi hangi filmler bekliyor?Bu hafta sinemalarda bizi hangi filmler bekliyor?
    Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?