• Gupse Özay yeni film için 23 kilo aldı

 • 13 1
  Gupse Özay yeni film için 23 kilo aldı

  Gupsey Özay hem senaryosunu kaleme aldığı, hem yönetmen koltuğunda oturduğu hem de başrolünü üstlendiği “Deliha 2”nin çekimlerine Muğla’nın Köyceğiz’deki setinde devam ediyor.

 • 13 2
  Gupse Özay yeni film için 23 kilo aldı

  Önceki gün basın mensuplarını oyuncu arkadaşlarıyla ağırlayan Özay, soruları yanıtladı. İlk filmde olduğu gibi kilo alan Özay, “Karakter devamlılığı için hemen yemeğe başladım. Normalde tatlı yiyen bir insan olmadığım için ekmek ve tatlıya abanınca kilo aldım” ifadelerini kullandı.

 • 13 3
  Gupse Özay yeni film için 23 kilo aldı

  33 yaşındaki oyuncu, ilk filmde rol alan sevgilisi Barış Arduç’un neden kadroda olmadığı sorusuna ise, “Deliha 2’de Zeliha bu kez bambaşka bir maceraya atılıyor. Bu filmde Zeliha’nın aşk hikayesi değil kariyeri var. Bu nedenle Barış kadroda yok" diyerek yanıt verdi.

 • 13 4
  Gupse Özay yeni film için 23 kilo aldı

  Film için 23 kilo alan Özay sevgilisi Barış Arduç’un bu duruma nasıl tepki verdiğini “Kilolu kilosuz hiç fark etmez. İnsanın gözü enerjik baksın yeter. İşim için gerekeni yaptığım için saygı duyuyordur. O da kilo alsa işi için ben de saygı duyarım” ifadelerini kullanarak açıkladı.