Futbol: Haftanın programı

- Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de ikinci devre, 17. hafta maçlarıyla başlayacak- Spor Toto 2 ve 3. Liglerde ikinci yarının ilk hafta maçları oynanacak

SPOR



İSTANBUL (AA) - Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de ikinci devre, 17. hafta maçlarıyla başlayacak. Spor Toto 2 ve 3. Liglerde ise ikinci yarının ilk hafta maçları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:



- Spor Toto Süper Lig



Bugün:

20.00 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

Yarın:

13.30 Kardemir Karabükspor-Akhisar Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Aytemiz Alanyaspor-Çaykur Rizespor (Bahçeşehir Okulları Arena)

16.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Atiker Konyaspor-Galatasaray (Konya Büyükşehir Belediye)

15 Ocak Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Gaziantepspor-Antalyaspor (Stadı TFF tarafından henüz açıklanmadı)

19.00 Fenerbahçe-Adanaspor (Ülker)

16 Ocak Pazartesi:

19.00 Osmanlıspor-Beşiktaş (Osmanlı)



- TFF 1. Lig



Yarın:

13.00 Ümraniyespor-Balıkesirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

13.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Sivasspor (Malatya İnönü)

16.00 Elazığspor-Şanlıurfaspor (Elazığ Atatürk)

18.30 Manisaspor-Boluspor (Manisa 19 Mayıs)

15 Ocak Pazar:

13.00 Bandırmaspor-Samsunspor (Bandırma 17 Eylül)

13.00 Göztepe-Denizlispor (Bornova)

14.30 Eskişehirspor-Altınordu (Yeni Eskişehir)

18.30 Adana Demirspor-Mersin İdmanyurdu (5 Ocak Fatih Terim)

16 Ocak Pazartesi:

18.30 Giresunspor-Büyükşehir Gaziantepspor (Giresun Atatürk)



- Spor Toto 2. Lig



Beyaz Grup

15 Ocak Pazar:

13.00 Ofspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Of İlçe)

13.00 Sivas Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

13.00 Kahramanmaraşspor-Konya Anadolu Selçukspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.30 Fatih Karagümrük-Fethiyespor (Vefa)

13.30 Pendikspor-İstanbulspor (Pendik)

13.30 Hacettepe-Nazilli Belediyespor (Cebeci)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Zonguldak Kömürspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 Bucaspor-Keçiörengücü (Yeni Buca)



Kırmızı Grup

Yarın:

13.30 İnegölspor-Menemen Belediyespor (İnegöl İlçe)

13.30 Kırklarelispor-Tuzlaspor (Kırklareli Atatürk)

13.30 Karşıyaka-BUGSAŞ Spor (İzmir Atatürk)

15 Ocak Pazar:

13.00 Hatayspor-Kayseri Erciyesspor (Antakya Atatürk)

13.00 Gümüşhanespor-1461 Trabzon (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Tokatspor-Etimesgut Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Niğde Belediyespor-Eyüpspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Sarıyer-Kastamonu 1966 (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Aydınspor 1923-MKE Ankaragücü (Adnan Menderes)



- Spor Toto 3. Lig



1. Grup

Yarın:

13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Altay (Erzincan 13 Şubat)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Kızılcabölükspor (15 Temmuz)

15 Ocak Pazar:

12.00 Cizrespor-Karacabey Birlikspor (Cizre İlçe)

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Manavgatspor (Van Atatürk)

13.00 Erzin Belediyespor-Kütahyaspor (Erzin İlçe)

13.30 Beylerbeyi-Çorum Belediyespor (Stadı TFF tarafından henüz açıklanmadı)

13.30 Ankara Demirspor-Bayburt Grup Özel İdare (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Tekirdağspor-Kocaelispor (Namık Kemal)

13.30 Gölcükspor-Kartalspor (Gölcük)



2. Grup

15 Ocak Pazar:

13.00 Çatalcaspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Ziya Altınoğlu)

13.00 Batman Petrolspor-Kırıkhanspor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Türk Metal Kırıkkalespor-Yomraspor (Kırıkkale Başpınar)

13.30 Kemerspor 2003-Dersimspor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Silivrispor-Düzcespor (Silivri)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Mümin Özkasap)

13.30 Dardanelspor-Erbaaspor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Yeşil Bursa-Pazarspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Derincespor-Tire 1922 (İzmit İsmetpaşa)



3. Grup

15 Ocak Pazar:

13.00 12 Bingölspor-Orhangazispor (Bingöl Şehir)

13.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Sultanbeyli Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Afjet Afyonspor-Elaziz Belediyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Diyarbekirspor (Tarsus İlçe)

13.30 Muğlaspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor(Muğla Atatürk)

13.30 Bayrampaşa-Orduspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Maltepespor-Darıca Gençlerbirliği (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Ankara Adliyespor-Sakaryaspor (Ankara OSTİM)

13.30 Bergama Belediyespor-Payasspor (Bergama 14 Eylül)

Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 19 Şubat 2017 Pazar )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1SURVIVOR8.9722.74
  • 2SURVIVOR OZET4.1912.85
  • 3BODRUM MASALI3.769.04
  • 4HAYAT BAZEN TATLIDIR3.729.01
  • 5BABA CAN'DIR3.598.61
  • 6GULBIN TOSUN ILE FOX ANA...3.5111.31
  • 7SHOW ANA HABER3.2910.76
  • 8O HAYAT BENIM3.28.15
  • 9TURBO (Y.S)2.87.14
  • 10O HAYAT BENIM (OZET)2.597.02
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1SURVIVOR8.7820.95
  • 2SHOW ANA HABER5.0113.79
  • 3GULBIN TOSUN ILE FOX ANA...4.2911.7
  • 4O HAYAT BENIM4.1710.08
  • 5SURVIVOR OZET4.1410.81
  • 6HAYAT BAZEN TATLIDIR4.069.19
  • 7ASK LAFTAN ANLAMAZ3.718.45
  • 8BODRUM MASALI3.527.92
  • 9ATV ANA HABER3.268.86
  • 10HABER ONU3.179.7
tümü için tıklayın

TİRAJ( 06 Şubat 2017 - 13 Şubat 2017 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1HÜRRİYET328.239326.630
  • 2SABAH304.284310.866
  • 3SÖZCÜ279.505274.467
  • 4POSTA271.928276.482
  • 5HABERTÜRK203.409204.019
  • 6PAS FOTOMAÇ143.622142.745
  • 7TÜRKİYE136.800139.107
  • 8MİLLİYET134.854135.011
  • 9YENİ ŞAFAK110.610110.512
  • 10TAKVİM106.553105.442
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
    HAFTANIN FİLMLERİ
    Cine Radar
    Recep İvedik 5 rekor peşinde!Recep İvedik 5 rekor peşinde!
    John Wick 2: Herkes onu öldürmek istiyor!John Wick 2: Herkes onu öldürmek istiyor!
    Bu kaseti izleyen herkes ölecek!Bu kaseti izleyen herkes ölecek!
    Bu işte bir “Vezir Parmağı” var!Bu işte bir “Vezir Parmağı” var!
    Olanlar Oldu: Ata Demirer'den küfürsüz komediOlanlar Oldu: Ata Demirer'den küfürsüz komedi