Futbol: Haftanın programı

- Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 13. hafta maçlarıyla devam edilecek- Sor Toto 2. Lig'de 15, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 17., 2. ve 3. gruplarda ise 15. hafta müsabakaları oynanacak

SPOR



İSTANBUL (AA) - Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 13. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 15, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 17., 2. ve 3. gruplarda ise 15. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

-Spor Toto Süper Lig

Yarın:

14.00 Medipol Başakşehir-Antalyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Fenerbehçe-Beşiktaş (Ülker)

4 Aralık Pazar:

13.30 Aytemiz Alanyaspor-Atiker Konyaspor (Alanya Oba)

16.00 Osmanlıspor-Kardemir Karabükspor (Osmanlı)

16.00 Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)

19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Adanaspor-Gençlerbirliği (5 Ocak Fatih Terim)

5 Aralık Pazartesi:

20.00 Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Bursaspor-Çaykur Rizespor (Bursa Büyükşehir Belediye)



- TFF 1. Lig

Bugün:

19.00 Eskişehirspor-Mersin İdmanyurdu (Yeni Stat)

Yarın:

14.00 Bandırmaspor-Adana Demirspor (Bandırma 17 Eylül)

16.30 Manisaspor-Büyükşehir Gaziantepspor (Manisa 19 Mayıs)

4 Aralık Pazar:

13.00 Boluspor-Balıkesirspor (Bolu Atatürk)

13.00 Ümraniyespor-Samsunspor (Ümraniye Belediye Şehir)

16.00 Elazığspor-Denizlispor (Elazığ Atatürk)

17.00 Giresunspor-Sivasspor (Giresun Atatürk)

18.30 Göztepe-Yeni Malatyaspor (Bornova)

5 Aralık Pazartesi:

18.00 Şanlıurfaspor-Altınordu (Şanlıurfa GAP Arena)



- Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

Yarın:

13.30 Fatih Karagümrük-Zonguldak Kömürspor (Vefa)

4 Aralık Pazar:

13.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (12 Şubat)

13.00 Ofspor-İstanbulspor (Of İlçe)

13.00 Sivas Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

13.30 Bucaspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Yeni Buca)

13.30 Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Ankara Aktepe)

13.30 Pendikspor-Amed Sportif Faaliyetler (Pendik)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Nazilli Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 Fethiyespor-Anadolu Üsküdar 1908 (Fethiye İlçe)



- Kırmızı Grup

4 Aralık Pazar:

13.00 Gümüşhanespor-Sarıyer (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Hatayspor-BUGSAŞ Spor (Antakya Atatürk)

13.30 Niğde Belediyespor-Tokatspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Karşıyaka-Etimesgut Belediyespor (İzmir Atatürk)

13.30 Kırklarelispor-1461 Trabzon (Kırklareli Atatürk)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Tuzlaspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

13.30 İnegölspor-Eyüpspor (İnegöl İlçe)

13.30 Aydınspor 1923-Menemen Belediyespor (Adnan Menderes)

13.30 MKE Ankaragücü-Kastamonuspor 1966 (Ankara 19 Mayıs)



- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

4 Aralık Pazar:

13.00 24Erzincanspor-Bayburt Grup Özel İdare (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Cizrespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Cizre İlçe)

13.30 Gölcükspor-Karacabey Birlikspor (Gölcük Şehir)

13.30 Tekirdağspor-Kütahyaspor (Namık Kemal)

13.30 Ankara Demirspor-Manavgatspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Kozan Belediyespor-Altay (İsmet Atlı)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Kartalspor (15 Temmuz Stadı)

13.30 Beylerbeyi-Kocaelispor (Sultanbeyli Gölet)



- 2. Grup

4 Aralık Pazar:

12.30 Dardanelspor-Dersimspor (Çanakkale 18 Mart)

13.00 Batman Petrolspor-Silivrispor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Erbaaspor (Vefa)

13.30 Çatalcaspor-Kırıkhanspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Derincespor-Bodrum Belediyespor Bodrumspor (İzmit İsmet Paşa)

13.30 Tire 1922-Yomraspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Kemerspor 2003-Türk Metal Kırıkkalespor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Yeşil Bursa-Düzcespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)



- 3. Grup

4 Aralık Pazar:

13.00 Diyarbekirspor-Orhangazispor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Orduspor-Elaziz Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

13.00 12 Bingölspor-Sakaryaspor (Bingöl Şehir)

13.00 Düzyurtspor-Bergama Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Denizli Büyükşehir Belediyepspor (Tarsus İlçe)

13.30 Ankara Adliyespor-Afjet Afyonspor (Ankara OSTİM)

13.30 Muğlaspor-Payasspor (Muğla Atatürk)

13.30 Maltepe-Sultanbeyli Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Bayrampaşa-Darıca Gençlerbirliği (Bahçelievler İl Özel İdare)

Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 07 Aralık 2016 Çarşamba )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1DIRILIS ERTUGRUL14.7131.65
  • 2DIRILIS ERTUGRUL (OZET)8.2119.51
  • 3KARA SEVDA6.3113.88
  • 4FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...6.2618.42
  • 5NO:3095.2211.58
  • 6KIM MILYONER OLMAK ISTER4.8810.64
  • 7POYRAZ KARAYEL4.7610.29
  • 8ATV ANA HABER4.1312.14
  • 9NO:309 (OZET)4.0610.13
  • 10KARA SEVDA (OZET)3.899.4
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1DIRILIS ERTUGRUL11.6925.97
  • 2DIRILIS ERTUGRUL (OZET)6.9615.4
  • 3KARA SEVDA6.4614.62
  • 4NO:3096.3914.49
  • 5SHOW ANA HABER5.4514.41
  • 6FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...5.3614.07
  • 7NO:309 (OZET)4.911.12
  • 8ATV ANA HABER4.8812.8
  • 9EVLENECEKSEN GEL4.619.37
  • 10KIM MILYONER OLMAK ISTER4.339.34
tümü için tıklayın

TİRAJ( 21 Kasım 2016 - 28 Kasım 2016 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1HÜRRİYET332.885338.698
  • 2SABAH304.581304.198
  • 3POSTA287.709289.060
  • 4SÖZCÜ279.004281.894
  • 5HABERTÜRK204.017201.798
  • 6PAS FOTOMAÇ151.387142.446
  • 7TÜRKİYE146.220145.059
  • 8MİLLİYET139.239138.998
  • 9YENİ ŞAFAK111.781111.587
  • 10TAKVİM110.159106.738
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
    HAFTANIN FİLMLERİ
    Cine Radar
    Haftanın filmleri: Bu Görümce ortalığı fena karıştıracak!Bu Görümce ortalığı fena karıştıracak!
    Çakallar bu kez çapkınlık peşinde!Çakallar bu kez çapkınlık peşinde!
    Harry Potter filmlerini sevenler sinemaya!Harry Potter filmlerini sevenler sinemaya!
    Çağan Irmak filmlerini sevenler sinemaya!Çağan Irmak filmlerini sevenler sinemaya!
    Bu hafta sinemalarda hangi filmler var?Bu hafta sinemalarda hangi filmler var?