Futbol: Haftanın programı

- Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 13. hafta maçlarıyla devam edilecek- Sor Toto 2. Lig'de 15, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 17., 2. ve 3. gruplarda ise 15. hafta müsabakaları oynanacak

SPOR



İSTANBUL (AA) - Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 13. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 15, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 17., 2. ve 3. gruplarda ise 15. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

-Spor Toto Süper Lig

Yarın:

14.00 Medipol Başakşehir-Antalyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Fenerbehçe-Beşiktaş (Ülker)

4 Aralık Pazar:

13.30 Aytemiz Alanyaspor-Atiker Konyaspor (Alanya Oba)

16.00 Osmanlıspor-Kardemir Karabükspor (Osmanlı)

16.00 Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)

19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Adanaspor-Gençlerbirliği (5 Ocak Fatih Terim)

5 Aralık Pazartesi:

20.00 Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Bursaspor-Çaykur Rizespor (Bursa Büyükşehir Belediye)



- TFF 1. Lig

Bugün:

19.00 Eskişehirspor-Mersin İdmanyurdu (Yeni Stat)

Yarın:

14.00 Bandırmaspor-Adana Demirspor (Bandırma 17 Eylül)

16.30 Manisaspor-Büyükşehir Gaziantepspor (Manisa 19 Mayıs)

4 Aralık Pazar:

13.00 Boluspor-Balıkesirspor (Bolu Atatürk)

13.00 Ümraniyespor-Samsunspor (Ümraniye Belediye Şehir)

16.00 Elazığspor-Denizlispor (Elazığ Atatürk)

17.00 Giresunspor-Sivasspor (Giresun Atatürk)

18.30 Göztepe-Yeni Malatyaspor (Bornova)

5 Aralık Pazartesi:

18.00 Şanlıurfaspor-Altınordu (Şanlıurfa GAP Arena)



- Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

Yarın:

13.30 Fatih Karagümrük-Zonguldak Kömürspor (Vefa)

4 Aralık Pazar:

13.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (12 Şubat)

13.00 Ofspor-İstanbulspor (Of İlçe)

13.00 Sivas Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

13.30 Bucaspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Yeni Buca)

13.30 Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Ankara Aktepe)

13.30 Pendikspor-Amed Sportif Faaliyetler (Pendik)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Nazilli Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 Fethiyespor-Anadolu Üsküdar 1908 (Fethiye İlçe)



- Kırmızı Grup

4 Aralık Pazar:

13.00 Gümüşhanespor-Sarıyer (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Hatayspor-BUGSAŞ Spor (Antakya Atatürk)

13.30 Niğde Belediyespor-Tokatspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Karşıyaka-Etimesgut Belediyespor (İzmir Atatürk)

13.30 Kırklarelispor-1461 Trabzon (Kırklareli Atatürk)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Tuzlaspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

13.30 İnegölspor-Eyüpspor (İnegöl İlçe)

13.30 Aydınspor 1923-Menemen Belediyespor (Adnan Menderes)

13.30 MKE Ankaragücü-Kastamonuspor 1966 (Ankara 19 Mayıs)



- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

4 Aralık Pazar:

13.00 24Erzincanspor-Bayburt Grup Özel İdare (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Cizrespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Cizre İlçe)

13.30 Gölcükspor-Karacabey Birlikspor (Gölcük Şehir)

13.30 Tekirdağspor-Kütahyaspor (Namık Kemal)

13.30 Ankara Demirspor-Manavgatspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Kozan Belediyespor-Altay (İsmet Atlı)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Kartalspor (15 Temmuz Stadı)

13.30 Beylerbeyi-Kocaelispor (Sultanbeyli Gölet)



- 2. Grup

4 Aralık Pazar:

12.30 Dardanelspor-Dersimspor (Çanakkale 18 Mart)

13.00 Batman Petrolspor-Silivrispor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Erbaaspor (Vefa)

13.30 Çatalcaspor-Kırıkhanspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Derincespor-Bodrum Belediyespor Bodrumspor (İzmit İsmet Paşa)

13.30 Tire 1922-Yomraspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Kemerspor 2003-Türk Metal Kırıkkalespor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Yeşil Bursa-Düzcespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)



- 3. Grup

4 Aralık Pazar:

13.00 Diyarbekirspor-Orhangazispor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Orduspor-Elaziz Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

13.00 12 Bingölspor-Sakaryaspor (Bingöl Şehir)

13.00 Düzyurtspor-Bergama Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Denizli Büyükşehir Belediyepspor (Tarsus İlçe)

13.30 Ankara Adliyespor-Afjet Afyonspor (Ankara OSTİM)

13.30 Muğlaspor-Payasspor (Muğla Atatürk)

13.30 Maltepe-Sultanbeyli Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Bayrampaşa-Darıca Gençlerbirliği (Bahçelievler İl Özel İdare)

Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 26 Mayıs 2017 Cuma )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1ISTANBULLU GELIN7.7720.06
  • 2PAYITAHT ABDULHAMID5.4113.8
  • 3SURVIVOR5.3614.14
  • 4ISTANBULLU GELIN (OZET)4.5813.64
  • 5GULDUR GULDUR SHOW OZET3.9412.3
  • 6SEVKAT YERIMDAR3.6710.11
  • 7GULDUR GULDUR SHOW3.478.85
  • 8FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...3.3813.16
  • 9MUGE ANLI ILE TATLI SERT3.326.85
  • 10ARKA SOKAKLAR3.268.37
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1ASK VE MAVI6.616.17
  • 2ARKA SOKAKLAR5.8614.2
  • 3SURVIVOR5.5813.91
  • 4ISTANBULLU GELIN4.9912.21
  • 5SEVKAT YERIMDAR4.8512.38
  • 6MUGE ANLI ILE TATLI SERT4.2530.41
  • 7ASK VE MAVI (OZET)4.2111.34
  • 8ARKA SOKAKLAR (OZET)3.4710.07
  • 9ZUHAL TOPAL'LA3.4117.41
  • 10ESRA EROL'DA3.2916.59
tümü için tıklayın

TİRAJ( 15 Mayıs 2017 - 22 Mayıs 2017 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1HÜRRİYET324.836323.603
  • 2SABAH313.215313.400
  • 3SÖZCÜ288.209270.363
  • 4POSTA262.558262.186
  • 5HABERTÜRK214.098208.688
  • 6PAS FOTOMAÇ141.075139.645
  • 7TÜRKİYE135.509134.898
  • 8MİLLİYET132.980132.405
  • 9TAKVİM119.913120.436
  • 10YENİ ŞAFAK111.303111.340
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
    HAFTANIN FİLMLERİ
    Cine Radar
    Hafta sonu sinemaya gitmek isteyenler: 5'i yerli 11 film vizyonda!Hafta sonu sinemaya gitmek isteyenler: 5'i yerli 11 film vizyonda!
    Sinemalarda bu hafta: Kolonya Cumhuriyeti güldürmeye geliyor!Sinemalarda bu hafta: Kolonya Cumhuriyeti güldürmeye geliyor!
    Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?
    Bu hafta 8 film vizyona girecek!Bu hafta 8 film vizyona girecek!
    Bu hafta sinemalarda bizi hangi filmler bekliyor?Bu hafta sinemalarda bizi hangi filmler bekliyor?