Futbol: Haftanın programı

- Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 12. hafta maçlarıyla devam edilecek - Spor Toto 2. Lig'de 14, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 16, 2. ve 3. gruplarda ise 14. hafta müsabakaları oynanacak

SPOR



İSTANBUL (AA) - Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 12. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 14, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 16, 2. ve 3. gruplarda ise 14. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:



- Spor Toto Süper Lig



Bugün:

20.00 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom Arena)

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Kayserispor (Alanya Oba)

Yarın:

13.30 Kardemir Karabükspor-Gaziantepspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Akhisar Belediyespor-Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Antalyaspor-Adanaspor (Antalya)

19.00 Beşiktaş-Medipol Başakşehir (Vodafone Arena)

27 Kasım Pazar:

16.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Çaykur Didi)

28 Kasım Pazartesi:

20.00 Atiker Konyaspor-Osmanlıspor (Konya Büyükşehir Belediye)



- TFF 1. Lig



Bugün:

17.30 Mersin İdmanyurdu-Ümraniyespor (Mersin)

19.00 Adana Demirspor-Göztepe (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

Yarın:

13.00 Bandırmaspor-Boluspor (Bandırma 17 Eylül)

13.00 Sivasspor-Eskişehirspor (Sivas 4 Eylül)

18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

27 Kasım Pazar:

13.00 Altınordu-Balıkesirspor (Bornova)

16.00 Samsunspor-Elazığspor (Samsun 19 Mayıs)

18.30 Denizlispor-Manisaspor (Denizli Atatürk)

28 Kasım Pazartesi:

19.00 Yeni Malatyaspor-Giresunspor (Malatya İnönü)



- Spor Toto 2. Lig



Beyaz Grup

----------------

27 Kasım Pazar:

13.00 Kahramanmaraşspor-Pendikspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 Amed Sportif Faaliyetler-Sivas Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.30 Hacettepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Cebeci İnönü)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Fatih Karagümrük (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

13.30 İstanbulspor-Bucaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Nazilli Belediyespor-Ofspor (Nazilli İlçe)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Kocaeli Birlikspor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Keçiörengücü (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Fethiyespor (Devrek İlçe)



Kırmızı Grup

-----------------

Yarın:

13.00 1461 Trabzon-Aydınspor 1923 (Ahmet Suat Özyazıcı)

27 Kasım Pazar:

13.30 Etimesgut Belediyespor-Kırklarelispor (Etimesgut Belediye Atatürk)

13.30 Eyüpspor-Karşıyaka (Eyüp)

13.30 Tuzlaspor-MKE Ankaragücü (Tuzla Belediye)

13.30 BUGSAŞ Spor-Kayseri Erciyesspor (Ankara OSTİM)

13.30 Niğde Belediyespor-Gümüşhanespor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Sarıyer-İnegölspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Tokatspor-Kastamonuspor 1966 (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Menemen Belediyespor-Hatayspor (Menemen İlçe)



- Spor Toto 3. Lig



1. Grup

-----------

27 Kasım Pazar

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Van Atatürk)

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Beylerbeyi (Bayburt Genç Osman)

13.00 Erzin Belediyespor-Cizrespor (Erzin)

13.30 Kocaelispor-Sancaktepe Belediyespor (İzmit İsmetpaşa)

13.30 Kartalspor-Kozan Belediyespor (Kartal)

13.30 Altay-Kızılcabölükspor (Buca)

13.30 Manavgatspor-Tekirdağspor (Evrenseki)

13.30 Kütahyaspor-Gölcükspor (Dumlupınar)

13.30 Karacabey Birlikspor- 24 Erzincanspor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)



2. Grup

----------

27 Kasım Pazar:

13.00 Pazarspor-Halide Edip Adıvarspor (Pazar)

13.00 Batman Petrolspor-Kemerspor 2003 (Batman 16 Mayıs)

13.00 Kırıkhanspor-Yeşil Bursa (Kırıkhan)

13.30 Erbaaspor-Tire 1922 (Erbaa)

13.30 Türk Metal Kırıkkalespor-Çatalcaspor (Fikret Karabudak)

13.30 Silivrispor-Yomraspor (Silivri)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Bodrum)

13.30 Dersimspor-Derincespor (Tunceli Atatürk)

13.30 Düzcespor-Dardanelspor (Düzce 18 Temmuz)



3. Grup

----------

Yarın:

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Tarsus İdmanyurdu (Darıca)

27 Kasım Pazar:

13.00 Payasspor-12 Bingölspor (Payas)

13.00 Düzyurtspor-Ankara Adliyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Bergama Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

13.30 Afjet Afyonspor-Maltepespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

13.30 Orhangazispor-Orduspor (Orhangazi)

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Diyarbekirspor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Muğlaspor (Sultanbeyli Gölet)

13.30 Sakaryaspor-Bayrampaşa (Sakarya Atatürk)

Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 23 Nisan 2017 Pazar )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1SURVIVOR7.4118.33
  • 2SAVASCI6.0714.14
  • 3SURVIVOR OZET3.749.91
  • 4GULBIN TOSUN ILE FOX ANA...3.5511.12
  • 5BODRUM MASALI3.59.5
  • 6SHOW ANA HABER3.1510.04
  • 7HABER ONU2.9911.06
  • 8HABABAM SINIFI TATILDE (T.S)2.911.88
  • 9HAYAT BAZEN TATLIDIR2.96.76
  • 10KARA YAZI2.786.48
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1SAVASCI7.2716.49
  • 2SURVIVOR7.2617.7
  • 3PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE...4.6110.51
  • 4GULBIN TOSUN ILE FOX ANA...4.1711.69
  • 5SAVASCI (OZET)4.0710.23
  • 6SHOW ANA HABER3.9911.37
  • 7SURVIVOR OZET3.759.21
  • 8SAVASCI (TKR)3.711.73
  • 9ATV ANA HABER3.369.42
  • 10HABABAM SINIFI TATILDE (T.S)2.9911.17
tümü için tıklayın

TİRAJ( 10 Nisan 2017 - 17 Nisan 2017 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1HÜRRİYET324.075325.314
  • 2SABAH314.521316.221
  • 3SÖZCÜ290.209287.391
  • 4POSTA266.799273.421
  • 5HABERTÜRK202.760203.024
  • 6PAS FOTOMAÇ137.329146.211
  • 7TÜRKİYE134.801135.466
  • 8MİLLİYET133.616134.486
  • 9TAKVİM120.602121.798
  • 10YENİ ŞAFAK113.629113.685
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
    HAFTANIN FİLMLERİ
    Cine Radar
    Sinemalarda bu hafta: Kolonya Cumhuriyeti güldürmeye geliyor!Sinemalarda bu hafta: Kolonya Cumhuriyeti güldürmeye geliyor!
    Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?
    Bu hafta 8 film vizyona girecek!Bu hafta 8 film vizyona girecek!
    Bu hafta sinemalarda bizi hangi filmler bekliyor?Bu hafta sinemalarda bizi hangi filmler bekliyor?
    Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?