Futbol: Haftanın programı

- Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 7. hafta karşılaşmaları oynanacak- Spor Toto 2. Lig'e 7., 3. Lig 1. Grup'a 8., 2 ve 3. Gruplara ise 7. hafta müsabakalarıyla devam edilecek

SPOR

İSTANBUL (AA) - Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 7. hafta maçları oynanacak. Spor Toto 2. Lig'e 7., 3. Lig 1. Grup'a 8., 2 ve 3. Gruplara ise 7. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:



- Spor Toto Süper Lig



Yarın:

14.00 Kasımpaşa - Gaziantepspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Kayserispor - Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.30 Adanaspor - Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)

20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)



16 Ekim Pazar:

13.30 Medipol Başakşehir - Atiker Konyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

13.30 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

16.00 Fenerbahçe - Aytemiz Alanyaspor (Ülker)

19.00 Trabzonspor-Akhisar Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)



17 Ekim Pazartesi

19.00 Antalyaspor-Çaykur Rizespor (Antalya)



- TFF 1. Lig



Yarın:

14.00 Altınordu-Mersin İdmanyurdu (İzmir Atatürk)

16.30 Balıkesirspor-Sivasspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Ümraniyespor-Göztepe (Atatürk Olimpiyat)

19.30 Elazığspor-Bandırmaspor (Elazığ Atatürk)



16 Ekim Pazar:

14.00 Manisaspor-Adana Demirspor (Manisa 19 Mayıs)

14.00 Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk)

16.00 Eskişehirspor-Giresunspor (Eskişehir Atatürk)

16.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Samsunspor (Kamil Ocak)

19.00 Şanlıurfaspor-Yeni Malatyaspor (Şanlıurfa GAP Arena)



- Spor Toto 2. Lig



Beyaz Grup:

Yarın:

13.30 Fatih Karagümrük-Pendikspor (Vefa)

16 Ekim Pazar:

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Amed Sportif Faaliyetler (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Nazilli Belediyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-İstanbulspor (Kazım Karabekir)

14.00 Ofspor-Kocaeli Birlikspor (Of İlçe)

14.30 Keçiörengücü-Kahramanmaraşspor (Aktepe)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Konya Anadolu Selçukspor (Devrek)

15.00 Fethiyespor-Hacettepe (Fethiye)

15.00 Bucaspor-Sivas Belediyespor (Yeni Buca)



Kırmızı Grup:

16 Ekim Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Sarıyer (Tuzla Belediye)

13.30 Hatayspor-Gümüşhanespor (Antakya Atatürk)

14.30 Kastamonuspor 1966-1461 Trabzon (Gazi)

14.30 MKE Ankaragücü-Niğde Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

14.30 Kayseri Erciyesspor-Tokatspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

14.30 BUGSAŞ Spor-Eyüpspor (OSTİM)

15.00 Kırklarelispor-Karşıyaka (Kırklareli Atatürk)

15.00 Menemen Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Menemen)

15.00 Aydınspor 1923-İnegölspor (Adnan Menderes)



- Spor Toto 3. Lig



1. Grup:

16 Ekim Pazar:

13.30 Gölcükspor-24 Erzincanspor (Gölcük)

14.00 Cizrespor-Kozan Belediyespor (Cizre)

14.00 Erzin Belediyespor-Kızılcabölükspor (Erzin)

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Çorum Belediyespor (Van Atatürk)

14.30 Ankara Demirspor-Sancaktepe Belediyespor (TCDD Ankara)

15.00 Manavgatspor-Altay (Evrenseki)

15.00 Kütahyaspor-Kartalspor (Dumlupınar)

15.00 Karacabey Birlikspor-Kocaelispor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

15.00 Tekirdağspor-Beylerbeyi (Namık Kemal)



2. Grup:

16 Ekim Pazar:

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Silivrispor (Vefa)

14.30 Pazarspor-Kırıkhanspor (Pazar)

14.30 Yomraspor-Dersimspor (Yomra)

14.30 Tire 1922 Spor-Batman Petrolspor (Tire 4 Eylül)

15.00 Erbaaspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Erbaa)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Düzcespor (Bodrum)

15.30 Derincespor-Çatalcaspor (İsmet Paşa)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (Mümin Özkasap)

15.30 Dardanelspor-Yeşil Bursa (18 Mart)



3. Grup:

16 Ekim Pazar:

13.30 12 Bingölspor-Muğlaspor (Bingöl)

13.30 Bayrampaşa-Maltepespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.00 Diyarbekirspor-Bergama Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Orduspor-Düzyurtspor (Ordu 19 Eylül)

14.00 Elaziz Belediyespor-Sakaryaspor (Elazığ Atatürk)

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Ankara Adliyespor (Tarsus)

15.00 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)

15.00 Orhangazispor-Afjet Afyonspor (Orhangazi)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Payasspor​ (Darıca)

Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 03 Aralık 2016 Cumartesi )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1O SES COCUKLAR7.1317.43
  • 2KALBIMDEKI DENIZ6.8916.68
  • 3ASK LAFTAN ANLAMAZ4.3810.69
  • 4SEKSENLER4.029.78
  • 5GULBIN TOSUN ILE FOX ANA...3.8412.25
  • 6O SES COCUKLAR OZET3.5910.46
  • 7SHOW ANA HABER3.5811.65
  • 8KANAL D ANA HABER3.3310.08
  • 9KALBIMDEKI DENIZ (OZET)3.148.44
  • 10ATV ANA HABER2.889.17
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1KALBIMDEKI DENIZ6.5215.59
  • 2O SES COCUKLAR5.8314.03
  • 3ASK LAFTAN ANLAMAZ5.0812.21
  • 4SHOW ANA HABER513.96
  • 5ATV ANA HABER4.4412.3
  • 6KERTENKELE YENIDEN DOGUS4.2510.13
  • 7KANAL D ANA HABER4.2311.35
  • 8KALBIMDEKI DENIZ (OZET)3.999.99
  • 9GULBIN TOSUN ILE FOX ANA...3.9110.85
  • 10ASK LAFTAN ANLAMAZ (OZET)3.378.45
tümü için tıklayın

TİRAJ( 21 Kasım 2016 - 28 Kasım 2016 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1HÜRRİYET332.885338.698
  • 2SABAH304.581304.198
  • 3POSTA287.709289.060
  • 4SÖZCÜ279.004281.894
  • 5HABERTÜRK204.017201.798
  • 6PAS FOTOMAÇ151.387142.446
  • 7TÜRKİYE146.220145.059
  • 8MİLLİYET139.239138.998
  • 9YENİ ŞAFAK111.781111.587
  • 10TAKVİM110.159106.738
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
    HAFTANIN FİLMLERİ
    Cine Radar
    Haftanın filmleri: Bu Görümce ortalığı fena karıştıracak!Bu Görümce ortalığı fena karıştıracak!
    Çakallar bu kez çapkınlık peşinde!Çakallar bu kez çapkınlık peşinde!
    Harry Potter filmlerini sevenler sinemaya!Harry Potter filmlerini sevenler sinemaya!
    Çağan Irmak filmlerini sevenler sinemaya!Çağan Irmak filmlerini sevenler sinemaya!
    Bu hafta sinemalarda hangi filmler var?Bu hafta sinemalarda hangi filmler var?