• Deniz Akkaya ile Yeliz Yeşilmen birbirine girdi: Kendin kaşındın

 • 16 1
  Deniz Akkaya ile Yeliz Yeşilmen birbirine girdi: Kendin kaşındın

  Eski manken Deniz Akkaya, Yeliz Yeşilmen'in, "Türkiye'nin Beyonce'siyim" sözlerini ti'ye aldı. Bir sosyal medya kullanıcısının, "Peki bundan şeyin haberi var mı, Türkiye'nin?" sözlerine gülücük emojisi koyan Deniz Akkaya'ya Yeliz Yeşilmen şu sözlerle tepki gösterdi: "Kendini entel zanneden arkadaş! Sen kendin kaşınıp benim videolara yorum yapıyorsun. Senin bu kibirli komik hallerin ne olacak Deniz!"

 • 16 2
  Deniz Akkaya ile Yeliz Yeşilmen birbirine girdi: Kendin kaşındın

  Yeliz Yeşilmen, daha önce bir alışveriş merkezinde spor sonrası çekilmiş olan fotoğrafını yayınlamıştı. Paylaşılan fotoğrafın 'hile' olduğu iddiasına kızan Yeşilmen, ''Her şey ortada kabul edin taş taş.'' ifadelerini kullanmıştı. Yaz sezonunu Çeşme’de açan Yeşilmen'in son hali bambaşkaydı. Şarkıcı ve oyuncu Yeliz Yeşilmen Bodrum Çarşısı'nda sanatçı Serpil Benay’a ait kafede kahvaltı yaparken görüntülendi. 'Fıstık çıkı çıkı' adlı şarkısının dünyada popüler olduğunu, Instagram sayfasının 50 milyon takipçisi olduğunu söyleyen Yeşilmen, selülit haberlerine açıklık getirdi.

 • 16 3
  Deniz Akkaya ile Yeliz Yeşilmen birbirine girdi: Kendin kaşındın

  ''BİKİNİYLE BASININ KARŞISINA ÇIKACAĞIM'':

  Geçtiğimiz günlerde Alaçatı’da görüntülenen Yeliz Yeşilmen, basında çıkan 'selülit' haberlerine isyan ederek, "Bütün Türkiye benim selülitimi konuştu. Asla bana ait olmayan bir durum. Bikini ile çıkacağım basın karşısına, eşim Ali bana kızar. Yoksa bütün basını çağırır bikiniyle çıkardık karşınıza. O fotoğraf nasıl öyle oldu anlamadım.'' dedi.

 • 16 4
  Deniz Akkaya ile Yeliz Yeşilmen birbirine girdi: Kendin kaşındın

  ''UFAK TEFEK SELÜLİTLER OLABİLİR'':

  ''Hayranlarım bana yazmış, senin kafanı başka birine montaj etmişler diye. Ben geçen seneye göre kilo verdim. Sezona böyle başlamak biraz hayal kırıklığı oldu.'' diyen Yeşilmen, ''Diz kapağıma kadar selülitli çıkmışım. İllaki vücudunda selülit vardır ufak tefek ama öyle canavar gibi değil. Ayrıca vücuda neden takılıyorlar, olsa da ne olur ki? Alaçatı'da ummayacağım bir anda çocuğumla ilgilenirken çekmişler. Ama böyle habersizce, iki çocuk annesi ile neden uğraşıyorlar? Bir de photoshop diyerek sosyal medyadan fotoğraflarımı alıyorlar.'' ifadelerini kullandı.