Basketbol: Haftanın programı

- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 10, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 9. hafta maçları yapılacak- Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 13. hafta karşılaşmaları oynanacak

GÜNCEL



İSTANBUL (AA) - Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 10, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 9. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 13. hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:



- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi



Yarın:

13.00 Galatasaray Odeabank-Muratbey Uşak (Sinan Erdem)

15.15 Darüşşafaka-Demir İnşaat Büyükçekmece (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

17.00 Gaziantep Basketbol-Beşiktaş Sompo Japan (Karataş Şahinbey)

20.15 Pınar Karşıyaka-TOFAŞ (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

10 Aralık Pazar:

13.00 Eskişehir Basket-Trabzonspor (Anadolu Üniversitesi)

15.15 Banvit-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

19.30 Fenerbahçe Doğuş-Yeşilgiresun Belediyespor (Ülker Spor ve Etkinlik)

11 Aralık Pazartesi:

19.00 Anadolu Efes-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Sinan Erdem)



- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi



Yarın:

13.00 Bornova Beckerspor-Yakın Doğu Üniversitesi (Bornova Atatürk)

14.00 Adana ASKİ-Abdullah Gül Üniversitesi (Menderes)

15.00 OGM Ormanspor-BOTAŞ (M. Sait Zarifoğlu)

15.00 Galatasaray-Canik Belediyespor (Ahmet Cömert)

16.00 İstanbul Üniversitesi-Beşiktaş (Prof. Dr. Turgay Atasü)

10 Aralık Pazar:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Edip Buran)

16.00 Fenerbahçe-Çukurova Basketbol (Metro Enerji)



- Türkiye Basketbol 1. Ligi



Yarın:

15.00 İstanbul Beylikdüzü-Akhisar Belediyespor (Beylikdüzü)

15.00 Petkimspor-Sigortam.net Bakırköy Basket (ENKA)

16.00 Yalova Group Belediyespor-OGM Ormanspor (Yalova 90. Yıl)

16.00 Türk Telekom-Selçuklu Belediyespor (TOBB ETÜ)

16.00 Halk Enerji TED Ankara Kolejliler-Bahçeşehir Koleji (Ankara)

17.00 Antalyaspor-Bursaspor Durmazlar (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

17.00 Samsun Büyükşehir Belediyespor Anakent-Afyon Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

17.00 Düzce Belediyespor-Ankara DSİ (Kalıcı Konutlar Merkez)

10 Aralık Pazar:

18.00 Bandırma Kırmızı-Karesispor (Banvit Kara Ali Acar)

Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 23 Eylül 2018 Pazar )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1ELIMI BIRAKMA6.3317.81
  • 2GULBIN TOSUN ILE FOX ANA...3.9115.13
  • 3MASTERCHEF TURKIYE3.8911.89
  • 4MELEK DENEYI (Y.S)3.189.21
  • 5YAPARSIN ASKIM2.777.78
  • 6ADALET (Y.S)2.728.35
  • 7ELIMI BIRAKMA (OZET)2.557.74
  • 8SHOW ANA HABER2.519.7
  • 9MASTERCHEF TURKIYE OZET2.477.82
  • 10EYVAH DUSUYORUM2.226.4
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1ELIMI BIRAKMA5.7916.41
  • 2YAPARSIN ASKIM3.8510.83
  • 3SHOW ANA HABER3.412.65
  • 4GULBIN TOSUN ILE FOX ANA...3.2912.25
  • 5BIR ZAMANLAR CUKUROVA (TKR)3.29.14
  • 6MASTERCHEF TURKIYE3.149.71
  • 7HABER ONU2.6211.97
  • 8MELEK DENEYI (Y.S)2.447
  • 9ELIMI BIRAKMA (OZET)2.437.31
  • 10SPOR GUNDEMI2.47.77
tümü için tıklayın

TİRAJ( 23 Temmuz 2018 - 30 Temmuz 2018 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1SABAH304.021307.247
  • 2HÜRRİYET289.648287.430
  • 3SÖZCÜ283.581281.944
  • 4POSTA222.456221.841
  • 5MİLLİYET129.053129.082
  • 6TÜRKİYE128.103128.042
  • 7TAKVİM116.221118.875
  • 8YENİ ŞAFAK111.522111.485
  • 9PAS FOTOMAÇ109.367107.001
  • 10GÜNEŞ105.097104.838
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER