Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi

- A Grubu'nda, deplasmanda lider Fransa temsilcisi Monaco'ya mağlup olan Banvit, haftayı ikinci sırada tamamladı

SPOR

BALIKESİR (AA) - Basketbol FIBA Şampiyonlar Ligi A Grubu 12. hafta maçında lider Fransa temsilcisi Monaco'ya deplasmanda 65-63 yenilen Banvit, haftayı ikinci sırada kapattı.

Bandırma temsilcisi, Monaco'ya mağlup olunca, gruptan birinci çıkma şansını zora soktu ve 21 puanla ikinci sırada kaldı.

Monaco ise bu sonuçla galibiyet sayısını 11'e çıkararak, 23 puanla grup aşamalarının bitmesine 2 maç kala lider çıkma şansını artırdı.

Gruptaki diğer maçlarda İsrail takımı Ironi Nahariya, Sloven ekibi Helios Suns'i deplasmanda 69-60, Yunanistan temsilcisi Aris, Çekya takımı CEZ Nymburk'u sahasında 83-79 ve Alman ekibi Fraport Skyliners da sahasında Bakken Bears'ı 102-68 yendi.



- 13. haftanın maç programı ve puan durumu



A Grubu'nun 13. haftasında 17 Ocak Salı günü CEZ Nymburk-Monaco, Ironi Nahariya-Bakken Bears, Banvit-Helions Suns ve Aris-Fraport Skyliners müsabakaları oynanacak.

Grupta maçların ardından oluşan puan durumu şöyle:

"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">

"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Takım"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">O"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">G"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">M"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">AS"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">YS"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">P
1Monaco1211188877723
2Banvit129396488621
3Aris128495484820
4CEZ Nymburk128498188220
5Fraport Skyliners125783386117
6Ironi Nahariya124884889216
7Helios Suns1221072180614
8Bakken Bears12111833107013

Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 17 Ocak 2017 Salı )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1ANNE10.1623.93
  • 2ANNE (OZET)6.2216.43
  • 3SHOW ANA HABER5.5616.83
  • 4FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...5.3415.88
  • 5HAYAT SARKISI512.06
  • 6ELAZIGSPOR-GALATASARAY...4.3711.12
  • 7AHMET HAKAN'LA KANAL D HABER3.6610.57
  • 8HAYAT SARKISI (OZET)3.589.1
  • 9BEN SOYLERIM3.428.35
  • 10EYYVAH EYVAH (T.S)3.418.38
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1ANNE9.6621.53
  • 2ANNE (OZET)6.4415.02
  • 3SHOW ANA HABER6.3116.16
  • 4MUGE ANLI ILE TATLI SERT5.4729.02
  • 5ELAZIGSPOR-GALATASARAY...5.3112.13
  • 6FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...5.2113.23
  • 7ATV ANA HABER5.0112.82
  • 8HAYAT SARKISI4.4310.24
  • 9AHMET HAKAN'LA KANAL D HABER4.3210.75
  • 10ESRA EROL'DA4.314.54
tümü için tıklayın

TİRAJ( 09 Ocak 2017 - 16 Ocak 2017 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1HÜRRİYET329.211326.921
  • 2SABAH314.218317.183
  • 3SÖZCÜ270.515273.246
  • 4POSTA268.084278.925
  • 5HABERTÜRK203.013201.950
  • 6TÜRKİYE143.339144.912
  • 7PAS FOTOMAÇ138.266132.062
  • 8MİLLİYET135.697135.593
  • 9YENİ ŞAFAK111.139111.391
  • 10TAKVİM106.733108.870
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
    HAFTANIN FİLMLERİ
    Cine Radar
    Sinemalarda bu hafta: Güzel bir kadınla uzayda yolculuğa var mısınız?Sinemalarda bu hafta: Güzel bir kadınla uzayda yolculuğa var mısınız?
    Çılgın komedi devam ediyor: Çalgı Çengi 2Çılgın komedi devam ediyor: Çalgı Çengi 2
    Yılın son filmleri harika: Çin Seddi korkunç düşmana karşı direniyor!Yılın son filmleri harika: Çin Seddi korkunç düşmana karşı direniyor!
    Tapınak şövalyelerine karşı tek başına bir suikastçı!Tapınak şövalyelerine karşı tek başına bir suikastçı!
    'Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi' vizyona girdi!'Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi' vizyona girdi!