Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi

- A Grubu'nda, deplasmanda lider Fransa temsilcisi Monaco'ya mağlup olan Banvit, haftayı ikinci sırada tamamladı

SPOR

BALIKESİR (AA) - Basketbol FIBA Şampiyonlar Ligi A Grubu 12. hafta maçında lider Fransa temsilcisi Monaco'ya deplasmanda 65-63 yenilen Banvit, haftayı ikinci sırada kapattı.

Bandırma temsilcisi, Monaco'ya mağlup olunca, gruptan birinci çıkma şansını zora soktu ve 21 puanla ikinci sırada kaldı.

Monaco ise bu sonuçla galibiyet sayısını 11'e çıkararak, 23 puanla grup aşamalarının bitmesine 2 maç kala lider çıkma şansını artırdı.

Gruptaki diğer maçlarda İsrail takımı Ironi Nahariya, Sloven ekibi Helios Suns'i deplasmanda 69-60, Yunanistan temsilcisi Aris, Çekya takımı CEZ Nymburk'u sahasında 83-79 ve Alman ekibi Fraport Skyliners da sahasında Bakken Bears'ı 102-68 yendi.



- 13. haftanın maç programı ve puan durumu



A Grubu'nun 13. haftasında 17 Ocak Salı günü CEZ Nymburk-Monaco, Ironi Nahariya-Bakken Bears, Banvit-Helions Suns ve Aris-Fraport Skyliners müsabakaları oynanacak.

Grupta maçların ardından oluşan puan durumu şöyle:

"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">

"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Takım"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">O"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">G"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">M"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">AS"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">YS"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">P
1Monaco1211188877723
2Banvit129396488621
3Aris128495484820
4CEZ Nymburk128498188220
5Fraport Skyliners125783386117
6Ironi Nahariya124884889216
7Helios Suns1221072180614
8Bakken Bears12111833107013

Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 25 Eylül 2017 Pazartesi )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1SOZ7.3720.71
  • 2KAYITDISI5.3814.64
  • 3SOZ (OZET)4.6413.47
  • 4FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...4.0614.5
  • 5ISIMSIZLER3.699.83
  • 6KIRGIN CICEKLER3.239.27
  • 7ATV ANA HABER3.0411.16
  • 8SHOW ANA HABER2.669.91
  • 9AHMET HAKAN'LA KANAL D HABER2.529.28
  • 10GULDUR GULDUR SHOW EN...2.468.06
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1SOZ8.6123.61
  • 2SOZ (OZET)5.9316.45
  • 3KIRGIN CICEKLER5.1614.43
  • 4FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...4.2714.04
  • 5ISIMSIZLER4.0910.62
  • 6KAYITDISI3.8610.12
  • 7SHOW ANA HABER3.6612.43
  • 8ATV ANA HABER3.6412.19
  • 9MUGE ANLI ILE TATLI SERT3.0322.19
  • 10KIRGIN CICEKLER (OZET)2.888
tümü için tıklayın

TİRAJ( 04 Eylül 2017 - 11 Eylül 2017 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1HÜRRİYET312.214306.573
  • 2SABAH301.111296.478
  • 3SÖZCÜ286.520286.846
  • 4POSTA252.825225.653
  • 5HABERTÜRK203.191204.301
  • 6PAS FOTOMAÇ143.098135.073
  • 7MİLLİYET130.851131.317
  • 8TÜRKİYE128.117126.942
  • 9TAKVİM121.880119.251
  • 10YENİ ŞAFAK109.993106.784
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
    HAFTANIN FİLMLERİ
    Cine Radar
    Bu hafta 8 film vizyona giriyor!Bu hafta 8 film vizyona giriyor!
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor!Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor!
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 8 yeni film vizyona giriyorBu hafta ne izlesek diyenlere: 8 yeni film vizyona giriyor
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 7 yeni film vizyona giriyor!Bu hafta ne izlesek diyenlere: 7 yeni film vizyona giriyor!
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor!Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor!