Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi

- A Grubu'nda, deplasmanda lider Fransa temsilcisi Monaco'ya mağlup olan Banvit, haftayı ikinci sırada tamamladı

SPOR

BALIKESİR (AA) - Basketbol FIBA Şampiyonlar Ligi A Grubu 12. hafta maçında lider Fransa temsilcisi Monaco'ya deplasmanda 65-63 yenilen Banvit, haftayı ikinci sırada kapattı.

Bandırma temsilcisi, Monaco'ya mağlup olunca, gruptan birinci çıkma şansını zora soktu ve 21 puanla ikinci sırada kaldı.

Monaco ise bu sonuçla galibiyet sayısını 11'e çıkararak, 23 puanla grup aşamalarının bitmesine 2 maç kala lider çıkma şansını artırdı.

Gruptaki diğer maçlarda İsrail takımı Ironi Nahariya, Sloven ekibi Helios Suns'i deplasmanda 69-60, Yunanistan temsilcisi Aris, Çekya takımı CEZ Nymburk'u sahasında 83-79 ve Alman ekibi Fraport Skyliners da sahasında Bakken Bears'ı 102-68 yendi.



- 13. haftanın maç programı ve puan durumu



A Grubu'nun 13. haftasında 17 Ocak Salı günü CEZ Nymburk-Monaco, Ironi Nahariya-Bakken Bears, Banvit-Helions Suns ve Aris-Fraport Skyliners müsabakaları oynanacak.

Grupta maçların ardından oluşan puan durumu şöyle:

"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">

"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Takım"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">O"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">G"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">M"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">AS"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">YS"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">P
1Monaco1211188877723
2Banvit129396488621
3Aris128495484820
4CEZ Nymburk128498188220
5Fraport Skyliners125783386117
6Ironi Nahariya124884889216
7Helios Suns1221072180614
8Bakken Bears12111833107013

Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 26 Mayıs 2017 Cuma )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1ISTANBULLU GELIN7.7720.06
  • 2PAYITAHT ABDULHAMID5.4113.8
  • 3SURVIVOR5.3614.14
  • 4ISTANBULLU GELIN (OZET)4.5813.64
  • 5GULDUR GULDUR SHOW OZET3.9412.3
  • 6SEVKAT YERIMDAR3.6710.11
  • 7GULDUR GULDUR SHOW3.478.85
  • 8FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...3.3813.16
  • 9MUGE ANLI ILE TATLI SERT3.326.85
  • 10ARKA SOKAKLAR3.268.37
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1ASK VE MAVI6.616.17
  • 2ARKA SOKAKLAR5.8614.2
  • 3SURVIVOR5.5813.91
  • 4ISTANBULLU GELIN4.9912.21
  • 5SEVKAT YERIMDAR4.8512.38
  • 6MUGE ANLI ILE TATLI SERT4.2530.41
  • 7ASK VE MAVI (OZET)4.2111.34
  • 8ARKA SOKAKLAR (OZET)3.4710.07
  • 9ZUHAL TOPAL'LA3.4117.41
  • 10ESRA EROL'DA3.2916.59
tümü için tıklayın

TİRAJ( 15 Mayıs 2017 - 22 Mayıs 2017 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1HÜRRİYET324.836323.603
  • 2SABAH313.215313.400
  • 3SÖZCÜ288.209270.363
  • 4POSTA262.558262.186
  • 5HABERTÜRK214.098208.688
  • 6PAS FOTOMAÇ141.075139.645
  • 7TÜRKİYE135.509134.898
  • 8MİLLİYET132.980132.405
  • 9TAKVİM119.913120.436
  • 10YENİ ŞAFAK111.303111.340
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
    HAFTANIN FİLMLERİ
    Cine Radar
    Hafta sonu sinemaya gitmek isteyenler: 5'i yerli 11 film vizyonda!Hafta sonu sinemaya gitmek isteyenler: 5'i yerli 11 film vizyonda!
    Sinemalarda bu hafta: Kolonya Cumhuriyeti güldürmeye geliyor!Sinemalarda bu hafta: Kolonya Cumhuriyeti güldürmeye geliyor!
    Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?
    Bu hafta 8 film vizyona girecek!Bu hafta 8 film vizyona girecek!
    Bu hafta sinemalarda bizi hangi filmler bekliyor?Bu hafta sinemalarda bizi hangi filmler bekliyor?