Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi

- A Grubu'nda mücadele eden Banvit, ilk yarıyı lider Monaco'nun ardından averajla ikinci sırada tamamladı

SPOR



BALIKESİR (AA) - Basketbol FIBA Şampiyonlar Ligi'nde, A Grubu'nun 7. haftasında konuk ettiği Danimarka temsilcisi Bakken Bears'i 99-82 yenen Banvit, ilk yarıyı lider Monaco'nun ardından averajla ikinci sırada kapattı.

Bakken Bears karşısında aldığı sonuçla grupta üst üste üçüncü maçını kazanan Banvit, 6 galibiyet ve bir beraberlikle ilk yarıyı 13 puan ve averajla ikinci sırada tamamladı.

Haftaya lider giren Fransız ekibi Monaco, deplasmanda Yunanistan temsilcisi Aris'i 65-62 mağlup ederek 13 puan ve averajla zirvedeki yerini korudu.

Gruptaki diğer maçlarda Çek Cumhuriyeti'nin CEZ Nymburk takımı, konuk ettiği Sloven ekibi Helios Suns Domzale'yi 85-55, İsrail temsilcisi Ironi Nahariya ise Almanya'nın Skyliners Frankfurt takımını 75-54 yendi.



- 8. haftanın maç programı



A Grubu'nun 8. haftasında 6 Aralık Salı günü CEZ Nymburk-Bakken Bears, Skyliners Frankfurt-Monaco, 7 Aralık Çarşamba günü ise Aris-Helios Suns Domzale ve Banvit-Ironi Nahariya maçları oynanacak.

Grupta 7. maçların ardından oluşan puan durumu şöyle:

"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">

"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Takım"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Maç"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">G"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">M"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">A"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Y"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Puan
1Monaco 76151243813
2Banvit76156049313
3Aris74352848411
4CEZ Nymburk74352949911
5Ironi Nahariya73449450310
6Skyliners Frankfurt73445248810
7Helios Suns Domzale7164124628
8Bakken Bears7164635838

Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 21 Şubat 2018 Çarşamba )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1DIRILIS ERTUGRUL19.1435.51
  • 2SEN ANLAT KARADENIZ14.8527.86
  • 3SEN ANLAT KARADENIZ (OZET)9.620.64
  • 4DIRILIS ERTUGRUL (OZET)7.2915.86
  • 5FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...6.1317.3
  • 6BORU ON IZLEME4.1810.25
  • 7GULDUR GULDUR SHOW4.087.55
  • 8YEMEKTEYIZ3.9216.09
  • 9DAG 2 (T.S)3.727.19
  • 10GULDUR GULDUR SHOW OZET3.78.36
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1SEN ANLAT KARADENIZ21.3840.78
  • 2DIRILIS ERTUGRUL14.4727.28
  • 3SEN ANLAT KARADENIZ (OZET)14.1929.23
  • 4DIRILIS ERTUGRUL (OZET)6.5513.59
  • 5FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...5.7314.48
  • 6HAVA DURUMU5.4812.89
  • 7ATV ANA HABER4.6111.64
  • 8BORU ON IZLEME4.5510.34
  • 9SHOW ANA HABER4.4311.19
  • 10AHMET HAKAN'LA KANAL D HABER4.310.9
tümü için tıklayın

TİRAJ( 13 Kasım 2017 - 20 Kasım 2017 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1HÜRRİYET312.464314.387
  • 2SABAH303.177302.615
  • 3SÖZCÜ266.334271.627
  • 4POSTA251.676255.238
  • 5HABERTÜRK208.842207.304
  • 6TÜRKİYE131.327131.023
  • 7MİLLİYET129.679130.072
  • 8PAS FOTOMAÇ126.739124.802
  • 9TAKVİM118.798118.383
  • 10YENİ ŞAFAK110.879111.409
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
    HAFTANIN FİLMLERİ
    Cine Radar
    Hafta sonu sinemaya gitmek isteyenler: 4'ü yerli 8 film vizyonda!Hafta sonu sinemaya gitmek isteyenler: 4'ü yerli 8 film vizyonda!
    Bu hafta 8 film vizyona giriyor!Bu hafta 8 film vizyona giriyor!
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor!Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor!
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 8 yeni film vizyona giriyorBu hafta ne izlesek diyenlere: 8 yeni film vizyona giriyor
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 7 yeni film vizyona giriyor!Bu hafta ne izlesek diyenlere: 7 yeni film vizyona giriyor!