Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi

- A Grubu'nda mücadele eden Banvit, ilk yarıyı lider Monaco'nun ardından averajla ikinci sırada tamamladı

SPOR



BALIKESİR (AA) - Basketbol FIBA Şampiyonlar Ligi'nde, A Grubu'nun 7. haftasında konuk ettiği Danimarka temsilcisi Bakken Bears'i 99-82 yenen Banvit, ilk yarıyı lider Monaco'nun ardından averajla ikinci sırada kapattı.

Bakken Bears karşısında aldığı sonuçla grupta üst üste üçüncü maçını kazanan Banvit, 6 galibiyet ve bir beraberlikle ilk yarıyı 13 puan ve averajla ikinci sırada tamamladı.

Haftaya lider giren Fransız ekibi Monaco, deplasmanda Yunanistan temsilcisi Aris'i 65-62 mağlup ederek 13 puan ve averajla zirvedeki yerini korudu.

Gruptaki diğer maçlarda Çek Cumhuriyeti'nin CEZ Nymburk takımı, konuk ettiği Sloven ekibi Helios Suns Domzale'yi 85-55, İsrail temsilcisi Ironi Nahariya ise Almanya'nın Skyliners Frankfurt takımını 75-54 yendi.



- 8. haftanın maç programı



A Grubu'nun 8. haftasında 6 Aralık Salı günü CEZ Nymburk-Bakken Bears, Skyliners Frankfurt-Monaco, 7 Aralık Çarşamba günü ise Aris-Helios Suns Domzale ve Banvit-Ironi Nahariya maçları oynanacak.

Grupta 7. maçların ardından oluşan puan durumu şöyle:

"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">

"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Takım"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Maç"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">G"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">M"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">A"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Y"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Puan
1Monaco 76151243813
2Banvit76156049313
3Aris74352848411
4CEZ Nymburk74352949911
5Ironi Nahariya73449450310
6Skyliners Frankfurt73445248810
7Helios Suns Domzale7164124628
8Bakken Bears7164635838

Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 03 Aralık 2016 Cumartesi )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1O SES COCUKLAR7.1317.43
  • 2KALBIMDEKI DENIZ6.8916.68
  • 3ASK LAFTAN ANLAMAZ4.3810.69
  • 4SEKSENLER4.029.78
  • 5GULBIN TOSUN ILE FOX ANA...3.8412.25
  • 6O SES COCUKLAR OZET3.5910.46
  • 7SHOW ANA HABER3.5811.65
  • 8KANAL D ANA HABER3.3310.08
  • 9KALBIMDEKI DENIZ (OZET)3.148.44
  • 10ATV ANA HABER2.889.17
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1KALBIMDEKI DENIZ6.5215.59
  • 2O SES COCUKLAR5.8314.03
  • 3ASK LAFTAN ANLAMAZ5.0812.21
  • 4SHOW ANA HABER513.96
  • 5ATV ANA HABER4.4412.3
  • 6KERTENKELE YENIDEN DOGUS4.2510.13
  • 7KANAL D ANA HABER4.2311.35
  • 8KALBIMDEKI DENIZ (OZET)3.999.99
  • 9GULBIN TOSUN ILE FOX ANA...3.9110.85
  • 10ASK LAFTAN ANLAMAZ (OZET)3.378.45
tümü için tıklayın

TİRAJ( 21 Kasım 2016 - 28 Kasım 2016 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1HÜRRİYET332.885338.698
  • 2SABAH304.581304.198
  • 3POSTA287.709289.060
  • 4SÖZCÜ279.004281.894
  • 5HABERTÜRK204.017201.798
  • 6PAS FOTOMAÇ151.387142.446
  • 7TÜRKİYE146.220145.059
  • 8MİLLİYET139.239138.998
  • 9YENİ ŞAFAK111.781111.587
  • 10TAKVİM110.159106.738
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
    HAFTANIN FİLMLERİ
    Cine Radar
    Haftanın filmleri: Bu Görümce ortalığı fena karıştıracak!Bu Görümce ortalığı fena karıştıracak!
    Çakallar bu kez çapkınlık peşinde!Çakallar bu kez çapkınlık peşinde!
    Harry Potter filmlerini sevenler sinemaya!Harry Potter filmlerini sevenler sinemaya!
    Çağan Irmak filmlerini sevenler sinemaya!Çağan Irmak filmlerini sevenler sinemaya!
    Bu hafta sinemalarda hangi filmler var?Bu hafta sinemalarda hangi filmler var?