Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi

- A Grubu'nda mücadele eden Banvit, ilk yarıyı lider Monaco'nun ardından averajla ikinci sırada tamamladı

SPOR



BALIKESİR (AA) - Basketbol FIBA Şampiyonlar Ligi'nde, A Grubu'nun 7. haftasında konuk ettiği Danimarka temsilcisi Bakken Bears'i 99-82 yenen Banvit, ilk yarıyı lider Monaco'nun ardından averajla ikinci sırada kapattı.

Bakken Bears karşısında aldığı sonuçla grupta üst üste üçüncü maçını kazanan Banvit, 6 galibiyet ve bir beraberlikle ilk yarıyı 13 puan ve averajla ikinci sırada tamamladı.

Haftaya lider giren Fransız ekibi Monaco, deplasmanda Yunanistan temsilcisi Aris'i 65-62 mağlup ederek 13 puan ve averajla zirvedeki yerini korudu.

Gruptaki diğer maçlarda Çek Cumhuriyeti'nin CEZ Nymburk takımı, konuk ettiği Sloven ekibi Helios Suns Domzale'yi 85-55, İsrail temsilcisi Ironi Nahariya ise Almanya'nın Skyliners Frankfurt takımını 75-54 yendi.



- 8. haftanın maç programı



A Grubu'nun 8. haftasında 6 Aralık Salı günü CEZ Nymburk-Bakken Bears, Skyliners Frankfurt-Monaco, 7 Aralık Çarşamba günü ise Aris-Helios Suns Domzale ve Banvit-Ironi Nahariya maçları oynanacak.

Grupta 7. maçların ardından oluşan puan durumu şöyle:

"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">

"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Takım"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Maç"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">G"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">M"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">A"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Y"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Puan
1Monaco 76151243813
2Banvit76156049313
3Aris74352848411
4CEZ Nymburk74352949911
5Ironi Nahariya73449450310
6Skyliners Frankfurt73445248810
7Helios Suns Domzale7164124628
8Bakken Bears7164635838

Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 19 Nisan 2018 Perşembe )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1FENERBAHCE-BESIKTAS ZIRAAT...16.7637.36
  • 2AVLU6.0513.35
  • 3SURVIVOR5.813.51
  • 4FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...5.5620.68
  • 5BIZIM HIKAYE4.9611.3
  • 6YEMEKTEYIZ3.5920.63
  • 7MEHMETCIK KUT'UL-AMARE3.538.05
  • 8AVLU (OZET)3.278.85
  • 9AHMET HAKAN'LA KANAL D HABER2.9110.86
  • 10MUGE ANLI ILE TATLI SERT2.8922.95
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1FENERBAHCE-BESIKTAS ZIRAAT...14.7933.07
  • 2BIZIM HIKAYE6.3614.9
  • 3AVLU6.2614.07
  • 4SURVIVOR5.7113.75
  • 5FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...4.8917.35
  • 6MUGE ANLI ILE TATLI SERT3.9227.67
  • 7BIZIM HIKAYE (OZET)3.689.17
  • 8AVLU (OZET)3.669.58
  • 9AHMET HAKAN'LA KANAL D HABER3.3111.79
  • 10KIM MILYONER OLMAK ISTER3.017.67
tümü için tıklayın

TİRAJ( 09 Nisan 2018 - 16 Nisan 2018 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1SABAH309.453306.748
  • 2HÜRRİYET303.310304.369
  • 3SÖZCÜ271.378271.479
  • 4POSTA224.199227.182
  • 5HABERTÜRK205.043204.404
  • 6TÜRKİYE133.896133.782
  • 7MİLLİYET129.529129.557
  • 8PAS FOTOMAÇ127.737128.468
  • 9TAKVİM115.249116.006
  • 10YENİ ŞAFAK111.077111.110
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
    HAFTANIN FİLMLERİ
    Cine Radar
    Hafta sonu sinemaya gitmek isteyenler: 4'ü yerli 8 film vizyonda!Hafta sonu sinemaya gitmek isteyenler: 4'ü yerli 8 film vizyonda!
    Bu hafta 8 film vizyona giriyor!Bu hafta 8 film vizyona giriyor!
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor!Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor!
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 8 yeni film vizyona giriyorBu hafta ne izlesek diyenlere: 8 yeni film vizyona giriyor
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 7 yeni film vizyona giriyor!Bu hafta ne izlesek diyenlere: 7 yeni film vizyona giriyor!