Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi

- A Grubu'nda mücadele eden Banvit, ilk yarıyı lider Monaco'nun ardından averajla ikinci sırada tamamladı

SPOR



BALIKESİR (AA) - Basketbol FIBA Şampiyonlar Ligi'nde, A Grubu'nun 7. haftasında konuk ettiği Danimarka temsilcisi Bakken Bears'i 99-82 yenen Banvit, ilk yarıyı lider Monaco'nun ardından averajla ikinci sırada kapattı.

Bakken Bears karşısında aldığı sonuçla grupta üst üste üçüncü maçını kazanan Banvit, 6 galibiyet ve bir beraberlikle ilk yarıyı 13 puan ve averajla ikinci sırada tamamladı.

Haftaya lider giren Fransız ekibi Monaco, deplasmanda Yunanistan temsilcisi Aris'i 65-62 mağlup ederek 13 puan ve averajla zirvedeki yerini korudu.

Gruptaki diğer maçlarda Çek Cumhuriyeti'nin CEZ Nymburk takımı, konuk ettiği Sloven ekibi Helios Suns Domzale'yi 85-55, İsrail temsilcisi Ironi Nahariya ise Almanya'nın Skyliners Frankfurt takımını 75-54 yendi.



- 8. haftanın maç programı



A Grubu'nun 8. haftasında 6 Aralık Salı günü CEZ Nymburk-Bakken Bears, Skyliners Frankfurt-Monaco, 7 Aralık Çarşamba günü ise Aris-Helios Suns Domzale ve Banvit-Ironi Nahariya maçları oynanacak.

Grupta 7. maçların ardından oluşan puan durumu şöyle:

"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">

"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Takım"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Maç"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">G"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">M"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">A"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Y"padding: 6px 10px; line-height: 21px; text-align: center; vertical-align: top; box-shadow: #b8b8b8 0px 0px 1px; background-color: #f9f9f9; box-sizing: border-box; margin: 0px; direction: ltr; outline: none; font-family: Verdana; font-size: 11px; height: auto; border: 1px solid #c6c6c6;">Puan
1Monaco 76151243813
2Banvit76156049313
3Aris74352848411
4CEZ Nymburk74352949911
5Ironi Nahariya73449450310
6Skyliners Frankfurt73445248810
7Helios Suns Domzale7164124628
8Bakken Bears7164635838

Etiketler :
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
  • Hürriyet Gazetesi
  • Sabah Gazetesi
  • Sözcü Gazetesi
  • Milliyet Gazetesi
  • Habertürk Gazetesi
  • Posta Gazetesi
Diğer gazeteler için tıklayınız

RATING( 20 Eylül 2017 Çarşamba )

# PROGRAM RT SH
AB GRUBU
  • 1MERYEM7.9823.43
  • 2MERYEM (OZET)4.1213.14
  • 3GULDUR GULDUR SHOW (TKR)3.269.3
  • 4FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...3.0512.62
  • 5SEVEN NE YAPMAZ3.028.19
  • 6NO:3092.988.37
  • 7MUGE ANLI ILE TATLI SERT2.9421.92
  • 8TURK MALI2.817.86
  • 9SHOW ANA HABER2.6611.14
  • 10TRANSFORMERS (Y.S)2.647.36
>tümü için tıklayın
TOTAL
  • 1MERYEM5.4217.35
  • 2SEVEN NE YAPMAZ4.4113.03
  • 3MERYEM (OZET)3.5711.59
  • 4NO:3093.5410.71
  • 5FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA...3.3713.59
  • 6MUGE ANLI ILE TATLI SERT3.1723.45
  • 7SHOW ANA HABER2.9612.03
  • 8ATV ANA HABER2.6110.48
  • 9GULDUR GULDUR SHOW (TKR)2.567.73
  • 10SEVEN NE YAPMAZ (OZET)2.327.28
tümü için tıklayın

TİRAJ( 04 Eylül 2017 - 11 Eylül 2017 )

# GAZETE BU HAFTA GEÇEN HAFTA
  • 1HÜRRİYET312.214306.573
  • 2SABAH301.111296.478
  • 3SÖZCÜ286.520286.846
  • 4POSTA252.825225.653
  • 5HABERTÜRK203.191204.301
  • 6PAS FOTOMAÇ143.098135.073
  • 7MİLLİYET130.851131.317
  • 8TÜRKİYE128.117126.942
  • 9TAKVİM121.880119.251
  • 10YENİ ŞAFAK109.993106.784
>tümü için tıklayın

MEDYARADAR FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
    HAFTANIN FİLMLERİ
    Cine Radar
    Bu hafta 8 film vizyona giriyor!Bu hafta 8 film vizyona giriyor!
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor!Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor!
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 8 yeni film vizyona giriyorBu hafta ne izlesek diyenlere: 8 yeni film vizyona giriyor
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 7 yeni film vizyona giriyor!Bu hafta ne izlesek diyenlere: 7 yeni film vizyona giriyor!
    Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor!Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor!