• Anadolu Ajansı Hakan Şükür, ABD'de görüntüledi

 • 11 1
  Anadolu Ajansı Hakan Şükür, ABD'de görüntüledi

  19 Kasım 2015’de ABD'ye giden Şükür’ün, lüks yaşamı dikkat çekiyor. Şükür, kentin önemli merkezlerinden Palo Alto’nun en işlek caddesi University Avenue yakınında “tuts Bakery-Cafe” isimli bir kafe-restoran açmış. Şükür’ün kafesinin bulunduğu lüks bölgede birçok ünlü isim otururken yakınlarında ise Apple gibi birçok teknoloji şirketinin ofis ve satış mağazalarıyla Stanford Üniversitesi gibi önemli merkezler de bulunuyor.

 • 11 2
  Anadolu Ajansı Hakan Şükür, ABD'de görüntüledi

  Eşi Beyda Şükür’le birlikte kendisinin de işleriyle ilgilendiği görülen kafenin menüsünde pasta ve börekten kahvaltı çeşitlerine, ev yapımı köfteden salata çeşitlerine kadar farklı ürünler yer alıyor.

 • 11 3
  Anadolu Ajansı Hakan Şükür, ABD'de görüntüledi

  Evinin bedeli 3 milyon dolar

  Şükür’ün halen ailesiyle ikamet ettiği evinin bedelinin, bölgedeki emlak değerleme sitelerine göre 3 milyon dolar olduğu görülüyor. Eylül 2015’ten bu yana kiralanmış olduğu anlaşılan evin aylık kirası ise 6 bin 850 dolar olarak gözüküyor.

 • 11 4
  Anadolu Ajansı Hakan Şükür, ABD'de görüntüledi

  Biri üstü açık, üç lüks arabası var

  Şükür’ün kirada oturduğu 3 milyon dolarlık evinin yanı sıra lüks arabalara düşkünlüğü de dikkat çekiyor. Hakan Şükür’ün, evi ve kafesinin önünde beyaz renkli son model Lexus ve Mercedes jipler ile Volkswagen binek aracı görüntülendi. Şükür, üstü açık Volkswagen spor arabası ve lüks Lexus jipini kullanırken ailesiyle birlikte AA objektiflerine takıldı.